Widok na jeden z pokojów, które mają być powypełniane różnymi obiektami.
To już 9 rok leci, może kiedyś wyjdzie. ![]()
Z prac nad modem od dawna nie ma konkretnych informacji, od czasu do czasu kilka screenów. Tym razem cztery.
Kolejne obrazki, tym razem z wnętrz budynków, które mają być wypełnione przedmiotami.
Można powiedzieć “Marian tu jest jakby luksusowo” dywany na ścianach nawet w Zonie.
1 Like
Model AKS-74U z Escape from Tarkov.
I krótki filmik, że chlebek będziemy jedli z animacją ze Stalkera 2: Klik
Plus filmik z wyglądem nowego okna dialogowego: Klik
Coraz ładniej to wygląda
Za pogodę w modzie odpowiada zmodyfikowana wersja modyfikacji Paradox Weater Unit.
A cały mod chodzi na nowej wersji silnika IX-Ray v1.3.
Te giwerki to tak jak rozumiem trochę lizanie loda przez szybę. Owoc zakazany ![]()
ciekawe czy spolszczenie bedzie








































