Пространственная Аномалия 2 (Przestrzenna Anomalia 2)

Widok na jeden z pokojów, które mają być powypełniane różnymi obiektami.

Kolejne screeny z moda.

Spoiler

Halloween w Zonie.

To już 9 rok leci, może kiedyś wyjdzie. :slightly_smiling_face:

Nowi npce.

Nie Stalker 2, a też ładne.

Z prac nad modem od dawna nie ma konkretnych informacji, od czasu do czasu kilka screenów. Tym razem cztery.

Kolejne obrazki, tym razem z wnętrz budynków, które mają być wypełnione przedmiotami.

Można powiedzieć “Marian tu jest jakby luksusowo” dywany na ścianach nawet w Zonie.

Nowe obrazki.

Oraz krótki filmik jak teraz prezentują się wnętrza.

1 Like

U Sidorowicza też się jakoś “bogato” na półkach zrobiło w PA 2.

Model AKS-74U z Escape from Tarkov.

I krótki filmik, że chlebek będziemy jedli z animacją ze Stalkera 2: Klik

Plus filmik z wyglądem nowego okna dialogowego: Klik

I kolejna porcja obrazków.

Coraz ładniej to wygląda

Za pogodę w modzie odpowiada zmodyfikowana wersja modyfikacji Paradox Weater Unit.

A cały mod chodzi na nowej wersji silnika IX-Ray v1.3.

Kilka nowych fotek z giwerkami.

Podsumowanie

Te giwerki to tak jak rozumiem trochę lizanie loda przez szybę. Owoc zakazany :zany_face:

ciekawe czy spolszczenie bedzie