Anomaly Anthology 2.0

Przewodnik co i jak z nową wersją …

… która otrzyma własny instalator i aktualizator modów :smiling_face_with_sunglasses:

1 Like

Dostępne jeszcze nie jest do pobrania.

Tak …jest poślizg z soboty na poniedziałek

Nie wiedziałem, że to Anomaly Antology tak dużo waży, wersja 2.1 co teraz miała premierę: podstawowa 60Gb, wersja na wypasie 120Gb :grin:

A na szybkości pisane, a teraz zerknąłem niechcący to tyle już temat wisi i w nim też w tytule było z błędem napisane​:grin: No to poprawię wreszcie.

A czym się różni wersja podstawowa od wypasionej ?

Rozumiem, że na chwilę obecną tylko kacapski ?

No dowalone różnych modów graficznych, modeli, do tego różne mody i zmiany dotyczące balansu i rozgrywki.

Na razie nie zagłębiałem się w temat bo ten mod mnie nigdy jakoś nie interesował ale trzeba będzie mu chyba zrobić jakiś oddzielny nowy temat.

A język z tego co widzę na screenach to rosyjski.

@marcin89_45925 Podstawowa wersja to taka Anthology bez modów :wink: czyli na silniku z Anthology jakby czysta Anomaly.

A wypasiona to oczywiście pełna wersja z modami jest ich 136.

Do wyboru język RUS i ANG. Próbowałem spolszczenia od @Szczepan9205 z wersji 2.0 ale strasznie bruździ …a to pewnie z powodu skryptów z poprzedniej wersji. Nie da się grać… znika DOT i nie można żadnej interakcji , podnieść arta np. itd.

1 Like