Przewodnik co i jak z nową wersją …
… która otrzyma własny instalator i aktualizator modów ![]()
Dostępne jeszcze nie jest do pobrania.
Tak …jest poślizg z soboty na poniedziałek
Nie wiedziałem, że to Anomaly Antology tak dużo waży, wersja 2.1 co teraz miała premierę: podstawowa 60Gb, wersja na wypasie 120Gb ![]()
A na szybkości pisane, a teraz zerknąłem niechcący to tyle już temat wisi i w nim też w tytule było z błędem napisane
No to poprawię wreszcie.
A czym się różni wersja podstawowa od wypasionej ?
Rozumiem, że na chwilę obecną tylko kacapski ?
No dowalone różnych modów graficznych, modeli, do tego różne mody i zmiany dotyczące balansu i rozgrywki.
Na razie nie zagłębiałem się w temat bo ten mod mnie nigdy jakoś nie interesował ale trzeba będzie mu chyba zrobić jakiś oddzielny nowy temat.
A język z tego co widzę na screenach to rosyjski.
@marcin89_45925 Podstawowa wersja to taka Anthology bez modów
czyli na silniku z Anthology jakby czysta Anomaly.
A wypasiona to oczywiście pełna wersja z modami jest ich 136.
Do wyboru język RUS i ANG. Próbowałem spolszczenia od @Szczepan9205 z wersji 2.0 ale strasznie bruździ …a to pewnie z powodu skryptów z poprzedniej wersji. Nie da się grać… znika DOT i nie można żadnej interakcji , podnieść arta np. itd.