call of duty modern warfare 2

Wie ktos jak “przeskoczyc” steama przy instalacji? Mam oryginalna gre ale nie chce mi sie otwierac firewalla do aktualizacji steama.

Gra ktoś na multi z forum ? btw. mój nick to “Provokator98”- dodawać ! :wink:

Nie da się przeskoczyć steama, jeśli chcesz grać na oryginale i go nie crakować musisz zaktualizować steama. Tyle odnośnie mojej wiedzy w tym temacie.

Mój nick w MW2 TO FUGAZI(pol)

Jest Darmowy MW2 Na multi bez Singleplayera (Cracked Servers) :wink:
Pw po linki :wink:
Crack = Spam
Spam = :wink: