Wie ktos jak “przeskoczyc” steama przy instalacji? Mam oryginalna gre ale nie chce mi sie otwierac firewalla do aktualizacji steama.
Gra ktoś na multi z forum ? btw. mój nick to “Provokator98”- dodawać ! ![]()
Nie da się przeskoczyć steama, jeśli chcesz grać na oryginale i go nie crakować musisz zaktualizować steama. Tyle odnośnie mojej wiedzy w tym temacie.
Mój nick w MW2 TO FUGAZI(pol)
Jest Darmowy MW2 Na multi bez Singleplayera (Cracked Servers) ![]()
Pw po linki ![]()
Crack = Spam
Spam = ![]()