Wie ktoś może jak zrobić takie zdjęcie:
To jest zdjęcie mojego brata. Zrobił to jego kolega, a ja nie mam z nim kontaktu. Jeśli by się dało to zrobić w Adobe Photoshop CS3 to SUPER.
Wie ktoś może jak zrobić takie zdjęcie:
To jest zdjęcie mojego brata. Zrobił to jego kolega, a ja nie mam z nim kontaktu. Jeśli by się dało to zrobić w Adobe Photoshop CS3 to SUPER.
Dzięki Elvis. Wulv też pomógł. Temat można zamknąć.
W Photoshopie:
Wejdź w zakładkę Filtr->>Szkic->>Stempel i dostosuj ustawienia według własnych potrzeb.
Musisz w jakimś programie do przeglądania grafik (Ja używam IrvanView) znaleźć w opcjach obrazu “Zmniejsz głębie koloru” albo “Zmień głębie kolorów” i zmienić na 2 kolory (czerń i biel). Niestety nie mam Adobe Photoshop CS3, więc nie wiem jak to tam wygląda…