Hitman

Hitman jest to wysoce rozbudowany symulator płatnego zabójcy. Główny bohater agent 47, osoba o przybranym nazwisku Tobias Rieper, podczas wykonywania swoich misji stara się o dyskrecję. To nie The Godfather: The Game, im ciszej i czyściej, tym więcej pieniędzy zarobisz. W obecnej chwili czekam na piątą część tej gry, jednak minęły już trzy lata, a oficjalna data premiery nie została potwierdzona. Nie znalazłem żadnych materiałów dotyczących tej części gry.

Która część według Was jest najlepsza? Moim zdaniem według możliwości jest to Hitman: Blood Money, według klimatu Hitman: Contracts, a według fabuły Hitman: Codename 47. Druga część nie spodobała mi się zbytnio…

Hitman: Blood Money

Czwarta odsłona niezwykle popularnej serii o bezkompromisowym zabójcy, Agencie 47. Płatni mordercy z agencji ICA, dla której pracuje nasz główny bohater są kolejno eliminowani, gdy Agent 47 traci kontakt z Dianą - swoim zwierzchnikiem, domyśla się, że jest kolejnym celem. Nie przeszkadza mu to jednak wykonywaniu kolejnych misji.

Mechanika i główne założenia serii nie uległy zmianie, Hitman: Blood Money to niezwykle brutalny, krwawy symulator płatnego zabójcy. W tej odsłonie wprowadzono uproszczony wątek ekonomiczny – za zarobione pieniądze dokupujemy nowe śmiercionośne zabawki do naszego arsenału, ulepszamy posiadaną już broń oraz zaopatrujemy się w gadżety ułatwiające przejście misji (np. lepsze wytrychy, kamizelki kuloodporne absorbujące więcej obrażeń, zdalnie detonowane miny itp.). Autorzy postanowili premiować gotówką przejście misji dyskretnie, a zatem musimy dbać o to aby wykonywać zlecenia bez świadków, nie zostać nagranym na kamerach przemysłowych oraz zminimalizować liczbę zabitych cywili. Wszystkie pozostawione na miejscu zbrodni ślady zostaną na pewno zauważone przez dziennikarzy i opisane w gazecie i tym samym wzrośnie nam współczynnik rozgłosu - co jest oczywiście niezbyt pożądane w naszym fachu, gdyż możemy zostać rozpoznani np. przez strażników co może utrudnić przejście misji.

Do dyspozycji gracza oddano kilkadziesiąt rodzajów broni wraz modyfikacjami, choć i tak podstawowym narzędziem naszej pracy będzie garota. Poszczególne misje są nieliniowe, a zatem możemy je przejść na kilka różnych sposobów. W stosunku do poprzednich odsłon poprawieniu uległa także sztuczna inteligencja wrogów – potrafią oni np. po śladach krwi dotrzeć do nieudolnie ukrytego przez nas ciała. Wprowadzono także specjalny system, który informuje gracza, jak duże zainteresowanie i podejrzenia wzbudza w strażnikach. Wachlarz ruchów i działań jakie może wykonywać Agent 47 również uległ powiększeniu, możemy łapać wrogów i używać ich jako żywej tarczy, rozpraszać uwagę strażników poprzez rzucanie monet, a także pozbywać się ciał zabitych przez wrzucanie ich do rozmaitych kontenerów czy pojemników. Gra korzysta z ulepszonego silnika Glacier, który napędzał także poprzednią odsłonę Hitmana. Muzykę ponownie skomponowała wielokrotnie nagradzana formacja Jesper Kyd Productions.

Żródło: www.gry-online.pl

Mój kolejny stuff.
Bug w misji Traditions of the Trade:

Pełna wideo-solucja do jakże trudnej, pierwszej misji w Hitman 2:

Moim zdaniem Hitman jest bardzo dobrą grą na sprawdzenie swoich możliwości w cichym zabijaniu. :mrgreen:

Tak samo jak Need For Speed - można trochę pograć, a później sprawdzić, co tak naprawdę potrafi nasz wóz :mrgreen: .

Moim zdaniem Hitman jest bardzo dobrą grą na sprawdzenie swoich możliwości w cichym zabijaniu. :mrgreen:
Pozdrawiam wszystkich :!:

Sorry za spam, ale zapraszam do tego tematu - kliknij.

Curtains Down (Kurtyna w dół)

Odkryłem nowy sposób na ciche zdobycie kombinezonu robotnika bez zabijania/usypiania zbędnych ofiar. Maksimum skradania - gwarantowane. Sposób ten jest niekiedy trudny do wykonania. Musisz bardzo uważać…

Właśnie przeszedłem HITMANA 3, a wcześniej Blood Money i stwierdziłem że Blood Money lepszy.

To przyszedł, czas na zakup :smiley: .Łysego bardzo lubię, tak samo Złodzieja, może bardziej Złodzieja, Wiecie złoto, klejnoty.Ale film zachęca.

A Vintage Year (Dobry Rocznik)

Przygotowałem wideo prezentujące alternatywną drogę do zdobycia ubrania pracownika bez zabijania/usypiania strażnika lub wielokrotnego przebierania się.

Najnowszy jest za 25 naprawde fajnie sie gra bo jest duzo modyfikacji broni.

Moim ulubionym Hitmanem była 2 część.W ostatnią jeszcze nie grałem. Jakoś , po recenzjach
czekam na wydanie w taniej serii.