Nie wiem czy to było i czy u was będzie działać , ale odkryłem jak przyspieszyć czas. Oczywiście czas się przyspieszy, ale nie wydzarzenia, np. dzik będzie chodził z taką samą szybkością w “przyspieszeniu” jak bez. Należy nacisnąć następujące klawisze: Num lock wyłączyć i włączyć potem klawisz “/”, następnie “*” , potem “-” i na końcu “+” i czas się przyspieszy. Aby czas zwolnić trzeba nacisnąc te klawisze ale od końca , czyli zaczynając od “+” do num locka. Wszytkie te klawisze są na " małej klawiaturce" po lewej i tylko z tej naciskamy te klawisze. Proszę o sprawdzenie u was.
Wiesz co grałem sobie w SoCa i zacząłem sobie tak naciskać pokolei klawisze dla bajeru, no ale idę a tu chmury sobie lecą przyspieszone i zaraz noc się zrobiła, a przed przyspieszeniem czasu była gdzieś 17 czasu stalker. Potem się musiałem odczytać, bo nie umiałem odwrócić przyspieszenia, ale chwila pokombinowania i udało się. ![]()
G3 to Gothic 3
A jak odkryłeś tą kombinacje? Klikałeś przypadkowe klawisze i sprawdzałeś co się stanie?
1.A co to za gra G3??
2. A ten trick to na własną odpowiedzialność .
Właśnie coś podobnego zrobiłem w G3 i się nie odwracało.
Próbowałem i się odwracał , a jak nie to wystarczy się odsejwować i czas będzie ok. ![]()
Uważam że lepiej z takiego czegoś nie korzystać, bo jeszcze czasu się nie “odwróci” i będzie nieprzyjemnie.