Potrzebuję jakiegoś porządnego MMO, może być kupne. Zastanawiałem się na WH AoR. I tu moje pytanie czy się opłaca? Jak nie to jaką grę MMO kupić?
Ja gralem w Tibie dosc dlugo i nie jest taka zla. Bardzo uzaleznia po jakims czasie tak jak kazde MMO. Jak nie musicie to lepiej nie zaczynajcie grac w plate gry online. Strata czasu i pieniedzy. Niestety uswiadamiamy to sobie za pozno. Jak ktos lubi klimaty Star Wars to Galaxies jest calkiem fajna [mmo].
To na www.hyper.pl jest reviu territori czy jakoś tak, tam możesz sprawdzić o co mi chodziło. Ale nie masz zigzap’u?
Niestety nie mam dostępu do programu telewizyjnego, jakim jest Hyper.
To oglądaj RT na hyper’ze
WoW taki jak w reckach czyli “ślad na pampersie”
World of Warcraft jest ponoć znakomitym MMO - tak wynika z opinii moich kolegów.
wtajemniczeni wiedzą o co mi chodzi
Ale niewtajemniczeni na pewno nie wiedzą, w tym np. ja.
A L2 to nie przypadkiem na abonament? I WoW taki jak w reckach czyli “ślad na pampersie”(wtajemniczeni wiedzą o co mi chodzi :])?
GW -Guild Wars bezpłatne
WoW -World of Warcraft płatne, ale jak grasz na prywatnych (pirackich) serwerach to darmo
LII -Lineage II bezpłatne
EVE -płatne
i nie mówić mi, że to w google wbiłem, bo grałem w każdą z tych gier i są to gry godne poświęcenia
a tu gry których nie polecałbym
Metin 2 -bezpłatny
Tibia -nie grałem, ale to taka żenada że szkoda gadać