Tutaj możemy pochwalić się swoimi pracami graficznymi. Moje prace stworzyłem w Photoshopie. Prosiłbym o subiektywną ocenę. Poniżej przedstawiam miniaturki (kliknij na dowolną, by ją powiększyć).
Znam tą stronkę i logo tam jest zmieniane jak bielizna i teraz już go nie ma. Ale ogólnie fajnie wyszło, pozostałe też, tylko logo UT jest takie nijakie.