Nasze prace graficzne

Tutaj możemy pochwalić się swoimi pracami graficznymi. Moje prace stworzyłem w Photoshopie. Prosiłbym o subiektywną ocenę. Poniżej przedstawiam miniaturki (kliknij na dowolną, by ją powiększyć).

Logo bandy Penner’s Organization w grze Menelgame.pl

Logo dla forum www.jantar.p2a.pl

Logo dla serwisu www.unrealtournament.tnb.pl

Niebawem będzie więcej logotypów. Jeśli komuś będzie potrzebna jakaś grafika, to piszcie tutaj, a ja ocenię, czy będę w stanie ją wykonać.

Dzieki wielkie.

Wystarczyło kilka ruchów w PhotoFiltre:

Kwestia 20 sekund :smiley:

Mozesz mi zrobic taka jak ta pierwsza w 1280x1024?

Raz na jakiś czas robię sobie tapetke na pulpit w rozdzielczości 1440x900

No fakt, logo UT robiłem na szybko. Dwa przejścia, emblemat i to wszystko.

Logo dla serwisu Wang Fou Restaurant

Znam tą stronkę i logo tam jest zmieniane jak bielizna i teraz już go nie ma. Ale ogólnie fajnie wyszło, pozostałe też, tylko logo UT jest takie nijakie.

Szczerze powiedziawszy, to ten na forum jantar beznadziejne, reszta całkiem całkiem.

Ciekawe. Nie każdemu musi się podobać, ale według mnie pasuje do forum.

Szczerze powiedziawszy, to ten na forum jantar beznadziejne, reszta całkiem całkiem.

To mnie zabolało :frowning:

Szczerze powiedziawszy, to ten na forum jantar beznadziejne, reszta całkiem całkiem.

Dawno nie odświeżałem tematu.

Logo dla serwisu Wang Fou Restaurant:

Szczerze powiedziawszy masz do tego dryg i idzie ci to świetnie. Prace wręcz świetne, serdeczne dzięki za logo :smiley: