@chszarz a na jakim oświetleniu grasz? Bo bywały mody, że na oświetleniu statycznym nie było widać niektórych przedmiotów questowych.
@edit
I ten też do takich należał.
@chszarz a na jakim oświetleniu grasz? Bo bywały mody, że na oświetleniu statycznym nie było widać niektórych przedmiotów questowych.
@edit
I ten też do takich należał.