Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich. Mam 2 problemy związane z modem SGM 2.2 lost soul któych za nic w świecie nie mogę naprawić. Pierwszy problem występuje z detektorami bo nie działają, mam baterie do nich ale w żaden sposób nie idzie ich zamontować w detektorach by te znowu działały :/. Strasznie irytujący problem bo nie mogę szukać artefaktów :/. Drugi problem  to jest taki ze nie mogę podnieść niektórych rzeczy ( chociażby detektora Weles spod materaca na bagnach ) mimo podświetlenie i wciskania F. Miał ktoś takie problemy z tym modem i sobie z nimi poradził?. Liczę na pomoc i Pzodrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam baterie chyba ze 3 rodzaje ale żadnej nie pobiera do detektora a co za tym idzie nic nie mogę wykrywać bo nie wyświetla się nic. A co do tego wielesa próbowałem z różnych stron i nic z tego 😕 Wydaje mi się ze to jest po prostu jakiś bug w tym modzie a co za tym idzie nic nie mogę zdziałąć 😕

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Agrael zmienił(a) tytuł na SGM 2.2 Lost Soul Final

@Agrael U tych, co utrudniają jest taka wersja, jak mówi nazwa - zoptymalizowana i z poprawkami detektorów - [LINK]
Do tego dali tam jakieś fixy, trzeba by porównać z tymi, które są podane w #1.


Edit. Fixy się pokrywają, jest też jakiś dodatek dot. AI - [LINK]

Edytowane przez Meta
  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Cześć, nie wiem czy był temat poruszany ale w pewnym momencie przechodząc z jupitera na zaton gra zaczęła mieć co chwile spadki z 60-70 fpsów na 11 i uniemożliwia mi to gre ponieważ zamiast gry to mam tak naprawde pokaz slajdów. Nie jest to wina mojego komputera bo mam bardzo dobry 16gb ram, rtx 2080 i ryzen 5 5600x. Proszę o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam, zapewne nie ma zbyt wielu grających ale może ktoś spotkał się z takim problemem i wie jak go obejść :) . Po uruchomieniu gry  na pierwszej lokacji po 2 sekundach obraz zamiera i otrzymuję komunikat 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ....k.e.r. sgm 2.2 lost soul\gamedata\scripts\_g.script:4415: attempt to index local 'file' (a nil value)
 

stack trace:

0023:69737365 nvd3dum.dll

 

gram na repacu ze spolszczeniem na win 10

Pozdrawiam i liczę na porady

-gscript4415 to przetłumaczony skrypt -- SGM 2.2 PL tіumaczenie Yurek a ta linijka to file:write("[save_utils]","\n")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.