Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

elo pisze pierwszy raz na tym forum pobrałem sgm 2.2 lost soul działało wszystko git a na zatonie janowie i prypeci cieło sie ale grałem po jakimś czasie save popełnił samobójstwo i dostałem cos takiego

Expression    : fatal error
Function      : CInifile::r_section
File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
Line          : 502
Description   : <no expression>
Arguments     : Can't open section 'wpn_groza_m3'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

dodam ze wgrałem 2.2 jenot i to samo i nie wiem czy nie iśc w ślady save

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karollix - jak to mam rozumieć, że grażdanka nie jest OK? To znaczy że jej nie znasz, czy jest jakaś nieczytelna.

A jeśli Cię wywala dopiero po nałożeniu spolszczenia, to albo ono źle ci się pobrało, albo źle instalujesz. Nie grałem ze spolszczeniem, więc nie mogę się odnieść. Zrobiłeś wszystko co przy nakładaniu spolszczenia niezbędne? Kopia rus z przemianowaniem na pol i dodanie prawidłowego localization.ltx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@kondotier nie zakładałem konta, kiedyś już zdarzyło mi się pobierać z tego serwera i nie musiałem być zarejestrowany i myślałem że i teraz się uda ale od wczoraj próbowałem i niestety nie udało się (próbowałem także downloderem). To jeśli mówisz że konto jest darmowe to może i warto było by założyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramirez12 - można pobierać bez rejestracji, ale wtedy są kłopoty. Długi, często rwany czas pobierania. Trzeba też brać poprawkę na różnice czasu, aby nie wciąć się na godziny najwyższej u nich aktywności. Najlepsze to od 23 do jakiejś 4. Wtedy oni śpią.

Po zarejestrowaniu przerzuca Ci moda na Twoje konto 10GB i dopiero z niego pobierasz. Wtedy różnica czasu nie ma tak dużego wpływu.

Warto się zarejestrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier dzięki za radę, zarejestrowałem się i już się zasysa. Takie pytanko jeszcze, czy oprócz wizualnej strony to są jakieś fabularne różnice w normalnej wersji 2.2 a tą wersją ?? Wersje sgm 2.2 przechodziłem kilka razy i bardzo mi się podobała a czy tak się czymś różni (oprócz dodatków wizualnych i nowej broni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramirez12 - tak, są różnice. Usunięto kilka zadań które poprzednio sprawiały problemy, choć nie usunięto itemów, jak np. dyskietka hakera.

Masz dodany Agroprom, na który można wejść z Płaskowyżu, ale się tam nie pchaj, dopóki w Prypeci nie dostaniesz na nim zadania.

Są beznadziejne celowniki optyczne. W inwentarzu mieć będziesz kilka rodzajów, ale do zaisntalowania tylko po jednym. I parę jeszcze innych "autorskich" zmian, nie zawsze korzystnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier dzięki za info, chociaż z tego co pamiętam to na Agroprom i tak dało się wejść z płaskowyżu. No nic zagram - to się sam przekonam. Solianka którą niedawno skończyłem była spoko ale stanowczo zbyt rozwleczona i zmęczyła mnie trochę więc pogram dla odmiany w SGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : it!=WeatherFXs.end()
[error]Function      : CEnvironment::SetWeatherFX
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrEngine\Environment.cpp
[error]Line          : 311
[error]Description   : Invalid weather effect name.
[error]Arguments     : fx_blackday_clear

Jak się komuś trafi wylot z takim logiem, porada z stalkermod.ru  -  w opcjach moda wyłączyć  zaćmienie.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@Mickozak02 - A czy na Skadowsku nie ma Brodacza? To mod oparty na ZP i Broda lub Brodacz, Hawajczyk powinni występować. Ale jak go nie ma, znajdź w katalogu pol plik stable-bio_name. xlm. W nim są nicki NPCów. Ale czasem autor moda umieszcza je w w innych. Nicka który chcesz zmienić, możesz też poszukać szukajką np. NP++, wskazując przeszukać katalog config.

Ale taka zmiana to narobienie bigosu, bo taki nick występuje wielokrotnie w plikach dialogowych i musiałbyś zmieniać wszystko. Zmiana nicka z awataru w PDA nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mickozak02  Będzie, ale tylko nad jego awatarem przy rozmowie i handlu z nim. Ale Twoje odezwania się do niego w dialogach, oraz takie pisane dialogi do wyboru, dalej będą miały nicka Broda.  Np. Broda, wyłącz radio.

A zmieniać w plikach dialogowych, to tyle samo czasu jak robienie tłumaczenia. I po co Ci to?

Są mody, które pozwalają zmienić nicka, ale tylko dla GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.