Skocz do zawartości

Mod do konkursu


Ranger801

Rekomendowane odpowiedzi

intro_k02_trucks_cemetery_1.jpg

 

Tytuł moda: Mod do konkursu

Autorzy:

@Ranger801

@Allen

Opis:

Mod do konkursu bazuje na Stalker CoP.
Na mapie Cmentarzysko Pojazdów z CoC są ukryte 3 schowki, każdy posiada inną zawartość.
Celem jest odnalezienie jednego ze schowków i wstawienie screena z nim do odpowiedniego działu jako nowy temat.
Pierwsze trzy osoby które znajdą schowki wybierają grę na Steam do 120zł, pozostali otrzymają losową nagrodę pocieszenia.

W konkursie mogą brać udział wszyscy oprócz Administratorów i Moderatorów.

Mod posiada również krótką linie fabularną, mającą charakter żartobliwy :)

Życzymy przyjemnej gry i szybkiego znalezienia schowka :).

Instalacja:

  1. Stalker CoP w wersji 1.6.02
  2. Wrzucić folder gamedata do folderu z grą.

Download:

https://zone.stalkerteam.pl/file/256

Uwagi:

MOD NIE DZIAŁA NA OŚWIETLENIU WYŻSZYM NIŻ PEŁNE OŚWIETLENIE DYNAMICZNE!

 

  • Dodatnia 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba wiem czego szuka Cichy, uwaga strzelam

Spoiler

 

Ps.  Znalazłem też jeden błąd "to nasi wrodzy" powinno być nasi wrogowie ;)

No i Ranger mówi, że na mapie ukrył schowek, a są trzy schowki w sumie ;)

Ale to takie tam tylko czepialstwo, testermode mi się włączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja nie szukałem i nie znalazłem. Nie ubiegam się o nagrodę, ale chcę ostrzec - tfu, obym się pomylił - przed możliwością oszustwa. Zrzut ekranu można "ukraść" i wstawić na forum. To co w spojlerze, to ukradzione u Sierioży.

Spoiler

administrator.jpg.5781c933adc0d43af907a5362dc7fdbb.jpg

Prawdziwym znalazcom, gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kondotier napisał:

tfu, obym się pomylił

No i pomyliłeś się. To kwestia ukończenia pewnego arcyciekawego zadania. Fakt, że screeny będą do siebie podobne wynika z tego, że należy go zrobić "w tym właśnie momencie", jak (OBŻ) Cichy przykazał.

No ale okej, złodziejem jeszcze nie byłem, a ponoć wszystkiego trzeba spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sierioża - źle odebrałeś mój wpis. Nie oskarżałem Ciebie o kradzież. Przecież to ja Ciebie "okradłem" ze zrzutu. Cytat: " To co w spojlerze, to ukradzione u Sierioży."

Musiałbyś "okraść" @anatol 'a, bo tylko on na razie wstawił zrzut jako pierwszy, ale u niego kursor jest w innym miejscu.

Chciałem tylko pokazać administracji, że taka możliwość istnieje, bo skoro ja wpadłem na ten pomysł, mogą i inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle się nie zrozumieliśmy! :) I odebrałeś mi zaszczytny tytuł, który sam sobie przyznałem.

Rozumiem, ale wiesz - liczmy bardziej na uczciwość niż jej brak. Poza tym ciężko zrobić dokładnie identyczny screen. No i dla wnikliwych zapewne jest możliwość podejrzenia jakichś "szczegółów" zdjęcia - ja się na tym nie znam.

Nagrody zdobywają trzy osoby, które wstawią screeny ze schowkami pierwsze. "Klonowanie" raczej nic nie da.

@cichy jak tam słoik, mam już lecieć po nowy, czy jeszcze masz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale niektóre pełne są ludzi z nieadekwatnymi do popełnionych czynów wyrokami - to też nie jest fair. W coś trzeba wierzyć, więc wolę zaufać sumieniu użytkowników forum (tudzież ogółowi biorącemu udział w konkursie) niż zastanawiać się, czy przypadkiem czegoś nie kombinują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • cichy promował(a) i podpiął/eła ten temat

Podbijam temat. SCREEN ZE ZNALEZIONYM SCHOWKIEM WSTAWIAMY DO DZIAŁU TUTAJ: https://stalkerteam.pl/forum/465-kontakt-z-administracją/ JAKO NOWY TEMAT. BĘDZIE ON WIDOCZNY TYLKO DLA ADMINISTRACJI I WSTAWIAJĄCEGO. DZIAŁ TEN JEST PODANY W #1 POŚCIE - ALE WOLĘ NAPISAĆ JESZCZE RAZ DLA JASNOŚCI. DZIĘKUJĘ :D.

 

W RAZIE PROBLEMÓW ZE WSTAWIENIEM PISAĆ NA PW DO ADMINISTRATORÓW LUB MODERATORA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że screeny ze znalezionymi schowkami wstawiamy do tego linku powyżej ( niestety jeszcze nie znalazłem, masakra z przeszukaniem takiej ilości miejsc :037: ), a ten po dostarczeniu wazelinki wstawiamy tutaj, niezły zapas na cały rok wystarczy :).

Fajny pomysł, śmieszne teksty, brak może artów bo żadnego nie znalazłem, Junx mógłby naprawiać taniej :), stalkerów na agro można było nazwać nickami z forum ( oczywiście nie tych do odstrzału, wiadomo o których chodzi :D ). Gratulację dla twórców.

ss_mkk7_04-21-17_16-09-25_(k02_trucks_cemetery).thumb.jpg.b0f21cc4026cb06bbfaead0241149dff.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Allen i @Ranger801 wykonali naprawdę świetną pracę - fabuła jest dowcipna, a schowki są tak ukryte, że dadzą się odnaleźć przy systematycznym i spokojnym eksplorowaniu lokacji. Pikanterii dodaje fakt pozostawienia pustych plecaków z podstawowego "CoC" - jak taki się odnajdzie, ma się nadzieję na glorię do momentu stwierdzenia, że jest on pusty - co daje efekt: :037: - i zaostrza jeszcze apetyt na dalsze poszukiwania. Nie ma żadnych kuriozalnych rozwiązań ze "znajdźkami" typu "OP-2", gdzie wielokrotnie trzeba było być "akrobatą" by schowek wyłuskać. Takie poszukiwania to wyzwanie dla każdego Stalkera :D.

   PS. Co do nagród - czekają na znalazców schowków cierpliwie. Ja gram dla przyjemności.

 

   PS.2 1000 rubli zostało przelane na konto każdego, kto wstawił screena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążę fabułę i szukam ostatniego schowka. Odzyskałem mój "skarb" :D. Teraz trzeba rozwikłać zagadkę śmierci Boskiego Stalkera... Ten to lubił tabletki o dziwnym działaniu :005:.

ss_cichy_04-23-17_09-33-17_(agroprom).jpg ss_cichy_04-23-17_09-33-54_(agroprom).jpg ss_cichy_04-23-17_09-37-10_(k02_trucks_cemetery).jpg ss_cichy_04-23-17_09-37-26_(k02_trucks_cemetery).jpg

Legendarny kombinezon @Agrael , który przywdziewa na Agropromie przed szturmem - przejdzie to do historii Forum z całą pewnością :D

 ss_cichy_04-23-17_09-24-03_(agroprom).jpg 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.