Skocz do zawartości

Mod do konkursu


Ranger801

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużymy termin do przyszłej niedzieli - chyba nikt się nie pogniewa. Tak z innej beczki: znalazłem ostatni 3 schowek:

ss_cichy_04-29-17_22-41-46_(k02_trucks_cemetery).jpg

@Allen i @Ranger801 - dziękuję Wam za świetną zabawę :D. Pozostałych zapraszam do poszukiwań - da się znaleźć...

 

Tak wygląda komplet zawartości schowków w inwentarzu :005::

ss_cichy_04-29-17_23-09-32_(k02_trucks_cemetery).jpg

Warto było się poszwendać :D .

Nie mogąc zasnąć bez ukończenia moda i jego fabuły postanowiłem rozwikłać zagadkę Boskiego Stalkera - oto zawartość jego schowka (szczegóły położenia zamieszczam w odpowiednim konkursowym dziale):

ss_cichy_04-29-17_23-30-24_(k02_trucks_cemetery).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cichy jeszcze dwa schowki zostały do znalezienia :) ( takie chyba są zasady konkursu ), dlatego tego screena na razie wstawiłem tutaj. Postaram się znaleźć dwa pozostałe chociaż czasami już pomysłów brakuje :037:, nie wiem na ile pomogła zmiana oświetlenia z dynamicznego na statyczne ( wtedy udało się znaleźć schowek z kompasem, wcześniej kilka pojazdów było granatowych i tekstury spalonych drzew dziwne ).

Ciężka dola stalkera szperacza :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkk7: Musisz też wstawić w tamtym dziale z lokalizacją na minimapie. Jeden schowek już wystarczy do uzyskania nagrody, jak znajdziesz więcej dostaniesz nagrodę i tak za jeden(żeby inny też mieli szanse). W sprawie tego jaką grę chcesz możesz kontaktować się ze mną lub @cichym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde aż dziwne, że tak słabo szło to szukanie tych schowków :)

Może to przez tą lokację, za dużo tych samych pojazdów, ciągle te same widoki i człowiek oczopląsu dostawał, a podejrzewam, że wszyscy się rzucili w te wraki szukać. ;) W sumie każdy jakieś tam schowki znajdował tylko, że puste :P

Ale gratki dla zwycięzcy.

Ciekawe @mkk7 czy bez podpowiedzi byś zdążył w terminie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.