Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

Expression    : fatal error
Function      : CScriptEngine::lua_error
File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
Line          : 73
Description   : <no expression>
Arguments     : LUA error: ....t.o.g.r.a.f\gamedata\scripts\sak_off_corpses.script:133: attempt to call field 'attach_to_npc' (a nil value)

Pomagitie

 

g.script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś linka do SAMEGO moda nie razem z cieniem?bo wyczytałem że link z pierwszego postu zawiera wszystko (ponad 8GB),ja podstawkę mam,potrzebuje samego moda,czy można go pobrać z Moddb?(jeżeli tak to z którego linka konkretnie?)czy będzie to działać?zawsze podkreślacie żeby pobierać OD WAS stąd pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć się da, ale nie do końca wiem po co - wersja forumowa jest wersją, pod którą robione było spolszczenie. Jak ściągnie moda z innego źródła, to nikt mu nie zagwarantuje bez ogrania, że to 1:1 to samo.

W czasach łączy 100 Mb/s te kilka gigabajtów to nie jest dużo.

Chyba, że ktoś ma u siebie na dysku wersję moda działającą z podstawką, to może udostępni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox dzięki

@Sierioża z tego co czytałem w temacie to jest już trzecia wersja spolszczenia,to najwyżej ja nałożę,no chyba że jest jakoś razem "sklejona" z modem "na stałe" to wtedy będe miał problem

17 godzin temu, Sierioża napisał:

wersja forumowa jest wersją, pod którą robione było spolszczenie. Jak ściągnie moda z innego źródła, to nikt mu nie zagwarantuje bez ogrania, że to 1:1 to samo.

no właśnie,i tego się obawiam,no zobaczymy

17 godzin temu, OldMan napisał:

Może niech najpierw napisze dlaczego szuka samego moda

@OldMan no bo podstawkę mam to po co mi zasysać ponad 8GB danych? chociaż teraz widzę że z tego MEGA całkiem szybko to idzie,no nic,będę kombinował jak nie pójdzie mi to tak jak chcę ściągnę całość

 

Dzięki wszystkim

no a tak wgl to fajnie by było jak ktoś już udostępnia linki z MEGA to żeby dało się to sciągnąć na raz,bo może i szybko to idzie ale co z tego?nie wiem co mam teraz robić,bo jak części nie ściągne to co mówić o całości ponad 8gb?a najlepsze jest to że ściągnęło się 88% także została końcówka a tu takie jaja

Screenshot 2018-07-26 09-52-50.jpg

Edytowane przez cez137
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan że się nie można rozłączać to wiadomo,to nie torrenty,używałem nie raz i nie dwa Megi ale nie na takie duże pliki,głównie ściągałem muzykę i takie tam ale nigdy pliku ponad 4GB,nie napisałem tego wcześniej ale w trakcie ściągania przerwało mi transfer,miałem 57% i jak "odświeżyłem" to zaczęło ssać od 37% no i tak dobiło do 88% i później ten monit sie pokazał, wgl to próbowałem teraz zassać solianke z Moddb ale kompletnie nie wiem z którego linka,pamiętam kiedyś to było "DOWNLOAD" w okienku po prawo a teraz w ogóle tego nie ma,nawet się zarejestrowałem bo pomyślałem że teraz to może być problemem ale też nic, jestem w kropce

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan aha,rozumiem,zrobiłem wszystko po kolei zgodnie z instrukcją instalacji z pierwszego postu oprócz tego że dałem fixa nie z 20.05 tylko z 18.06.17(tego nowszego) i taka akcja jak odpalam moda,co robię nie tak?

rozumiem że plik "gamedata" mam wgrać w plik z podstawki czyli cienia tzn zamienić go z ori?tak?

Screenshot 2018-07-26 14-44-40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan 1.0006 box ale nie ori i mam degradator na 1.0004 i go użyłem,a czy zadziałał?nie wiem no bo gra mi sie nie uruchamia a to widać w menu dopiero ale pamiętam że używałem go w priboy story i działał bo tam tez trzeba było zdegradować podstawkę do wersji 1.0004

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb co ma wspólnego repack do posiadania oryginału ?
Posiadam wszystkie trzy płytki i dlatego uważam, że mam prawo korzystać z wersji repack

20180726_152828.thumb.jpg.8929665ccf88aff9f1bb9cd3cc4e4ea9.jpg

 

@cez137

Moim zdaniem kup sobie wersję BOX. I nie tą z CD-ACTION nie na STEAM i nie z GOG. Tylko tą którą widać na zdjęciu.
Nigdy nie miałem z nią problemów a co ciekawe w pudełku jest druga płytka z patchami do wersji 1.0004 1.005  

Skoro masz oryginalna płytkę i jest to wersja 1.0006.
Nie wiem co może nie grać...
U mnie katalog instalacyjny wygląda tak:
Dawno nie grałem w NS2016 i pewnie nie jest to coś najnowszego ale przegrałem całego moda bez problemu.

Jakbyś nie miał któregoś z plików to Ci udostępnię.|
A może masz jakiś błąd w pliku log?  

Tak u mnie wygląda katalog instalacyjny NS2016 w jaki grałem:

Snap2.jpg.af6fed7e4c6e70714c864e6dd6d4289a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan

7 minut temu, OldMan napisał:

kup sobie wersję BOX.

 

7 minut temu, OldMan napisał:

Tylko tą którą widać na zdjęciu.

tak właśnie zamierzam,po prostu żeby mieć bo pewnie jeszcze nie raz będzie mi potrzebna

7 minut temu, OldMan napisał:

Skoro masz oryginalna płytkę i jest to wersja 1.0006.

przecież Ci wcześniej napisałem że mam 1.0006 ale nie ori

 

7 minut temu, OldMan napisał:

 

7 minut temu, OldMan napisał:

A może masz jakiś błąd w pliku log?  

raczej nie bo gra chodzi normalnie(chodzi mi o podstawkę) włączałem ją kilka razy aby się upewnić że podstawka chodzi bez problemu

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.