Jump to content

Narodnaja Solianka 2016 ( Opis / Instrukcja Instalacji )

cichy
 Share

Recommended Posts

Witam ponownie braci stalkerów.

Jest konkretny postęp!

Stwierdziłem bowiem, że odpalę Sól, na wersji 1.0006 zamiasty męczyć się z tymi całymi repackami... A nóż zadziała.

I zadziałało, zagrywam się już od wczoraj jak jakiś no life :d

Problem natomiast pojawił się w dolinie mroku, po wyjściu z labo.
Przed wyjściem z doliny mroku następuje emisja, na początku której za każdym razem mam wylot na pulpit, z tym samym logiem błędu co parę postów wcześniej...

Zaznaczem, że gram teraz na wersji 1.0006...
Czy mimo to, mam zainstalować coś z tych repacków?
Mam soljanke z pierwszego posta z linku z Mega, gdzieś była już całość (Czyli Sól, spolszczenie i patch 20.05.2017)

Stawiam kozaka, za pomoc...
p.s. przepraszam za double post

może sejwa robiłeś podczas emisji, to często powoduje wyloty..cofnij sie do autosejwa i popatrz co się bedzie działo. Jeszcze może przejście z jednej lokacji na druga podczas emisji, która bardzo obciąza cały silnik gry. Jak nie pomoże zmień oswietlenie na statyczne..może cos da

• 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Witam, mam taki dziwny problem. Nie jestem w stanie powiedzieć od kiedy ale cały czas mam tak jakby efekt po wypiciu wódki kozak, nie pomaga żadne jedzenie, picie czy czekanie. Jestem w labolatorium (chyba) X18 i nie zaprzeczę że efekt ten strasznie utrudnia.

• 1 month later...

Pytanie braci stalkerska. Odpaliłem narodną soliankę ale mam problem z polonizacją. Dialogi są OK ale powiadomienia które wyświetlają się na ekranie to często jakieś robaczki.

Co można z tym zrobić? Próbowałem zaczynać nową grę ale nie widać zmian.

@Trux ale wszystkie smsy? Czy od czasu do czasu się trafia jakiś? Nie wiem też czy przed emisją nie pojawiają się takie smsy "bez sensu" ;) losowy ciąg znaków, że niby elektronika szwankuje. Czasem też tak było, że z jeden wyraz w smesie był w krzaczkach.

Jak możesz zrób screena jak to wygląda.

@Trux  Jak masz takie problemy, to ilustruj je zrzutami. I podawaj w jakiej sytuacji to się wydarza. Wiadomości losowe, mod składa sam ze słów rozrzuconych po różnych plikach i krzaczek może się przytrafić. A wiadomości kwestowe nie powinny ich zawierać. Podpowiedź o nieczytelności tekstów podczas emisji, bardzo istotna.