Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny wielkie podziękowania kazik. Mogę się tylko domyślać, że dla zadania na 3cią cz kodu do Lab X-8 była brakująca fleszka szaleńca, którą dałem Maxowi. Zdradzisz jak rozwiązałeś niechęć Łukasza do odebrania mózgów kontrolerów z CEA ?

Tak czy inaczej dzięki i pozdrawiam

Jacek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3-cia część kodu - na MW po otruciu przez Gawra i jego ucieczce, obok na podłodze pozostaje PDA Śruby (może nie zauważyłeś) które trzeba potem odnieść do Docenta w Barze itd...
ss_oldman_12-04-17_15-20-17_(l07_military).thumb.jpg.5e3fa31f81831455aa2c8b758e36a1d5.jpg

Co do mózgów dla Łukasza zapomniałeś, że oprócz mózgów trzeba było mieć ze sobą 300 000 rubli (to było w opisie zadania a Ty miałeś około 250 000 r.) i dlatego Łukasz nie reagował pomimo, że miałeś dwa mózgi Kontrolera z CAE-2 ze sobą. Kasę szybko wytargowałem u Sidorowicza i dalej poszło z górki.
Oczywiście nadal posiadasz początkowe 250 000 r. :) 
Pamiętaj, że za zadanie na mózgi otrzymujesz namiary na schowek Łukasza w Sarkofagu.  

Edytowane przez kazik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejne zapytanie do znawców zony. Jestem po Szpitalu, spotkaniu bossów na Agro i spotkaniu ze starym znajomym. Teleportuję się na czubek komina na Agro, potem teleporter poniżej i poszedłem na Wysypisko. Pogadałem z Woronem, ekipą przy bramie na przejściu do Baru, nic. Zero komunikatów co do dalszego postępowania. W Barze to samo, nikt nic nie wie. Kiedy powinno się coś zadziać albo co zrobić, by kontynuować dalsze misje ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogólnie ten teleport powinien Ciebie przerzucić na tą betonową wieżę obok torów. Po zejściu na dół pomiędzy torami a bramą na Wysypisko. Powinieneś otrzymać SMS od Błyskawicy i Czarnego Doktora o pluskwie w Twoim PDA. Z tym problemem zgłaszasz się do Docenta w Barze.

Jeśli chodzi o moją pomoc to zawsze wstawiaj sejwa bo nie pamiętam NS2016 na wyrywki :).
Sprawdź w dzienniku czy nie miałeś tych smsów.

Edytowane przez kazik
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki Kazik. Obejrzałem i właśnie nic takiego nie miałem. W dzienniku też nic. Wczytam jeszcze raz save z wejścia do teleportu i zobaczymy...

PS. A czemu ja mam inną grafikę Archary ? U mnie jest w innych ciuchach i bez beretki.

Edytowane przez jacekrowinski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwszy save to samo. Drugi to samo czyli zero czerwonych sms'ów. Za trzecim razem jeszcze nie zdołałem zejść na dół po drabinie z drugiego teleportu i zaskoczyło. Wycieczka w poszukiwaniu Docenta, potem Błyskawicy. Teraz jestem znowu na Generatorach i szukam jednonogiego, działa. Wielkie dzięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę doświadczonych stalkerów o radę - co może być przyczyną tego, że Kostia po znalezieniu 2 schowka na Wysypisku nie rozmawia, a co za tym idzie nie daje namiaru na kolejny schowek ? Czy przyczyną może być to, że sczitowałem sobie ręczny teleport na bateryjki do pierwszego schowka Kostii na Kordonie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I jeszcze jedno!

Kiedy zameldujecie Kostii o znalezieniu schowka na Wysypisku, następne zadanie pojawi się dopiero po waszym powrocie z Х-18, oczywiście z dokumentami i walizką Wojskowych z posterunku na Kordonie. Ale nie zapomnijcie wziąć od Sidorowicza zadania, a po wzięciu, odmeldowywać się u niego w międzyczasie.

Porozmawiajcie z Barmanem, w jego dialogach pojawi się linijka -Nikt o mnie tutaj nie pytał?-. Po tym możecie iść do Kostii po nowe zadanie.

Schowki Kostii i dokładne opisy. Spawner nie powinien mieć żadnego wpływu na zadania w NS 2016. Stąd zaczerpnąłem w/w cytat:

• Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność