Skocz do zawartości
Anton Gorodecki

Problemy fabularne w NS 2016

Rekomendowane odpowiedzi

@Rexio - Takie problemy występują gdy masz zaległości w wyrównaniu nitek zadań. Muszą być prowadzone równolegle, bo w pewnym momencie się zbiegają. Mod tego pilnuje.

Możliwe że to właśnie zadanie z telewizorem blokuje resztę. Nie musisz się wracać. W opcjach moda masz mozliwość kupienia nowego telewizora. Jak to zrobić było już wiele razy omawiane. Nawet jest zrobiony czit, aby go kupić za kilka rubli.

A szukać na forum potrzebnych rzeczy chyba potrafisz? Szukajka, prawy górny róg ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rexio- linia questowa Kota czyli linia Czarnego Doktora warunkuje pojawienie sie informacji o przejściach na Czerwony Las i Limansk. Czyli  - finalnie-  dlaszy ciąg Twojej przygody wisi na telewizorze. W grze masz zaszyty spawner i za jedyne 200 000 kupisz tenże. Nazwa własna tego itemu to "televizor".

BTW: jest chyba cheat na niższą stawkę za spawnowane itemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasy mam ponad 700k i to nie jest problem. Problem jest taki że nie wiem jak tego spawnera odpalić. Znalazłem jak na razie 2 pliki od OldMan na telewizor i spawner ale on używa wersji  1.0004 a ja  1.0006. 

Czy możesz mi napisać krok po kroku jak to odpalić. Za jakolkolwiek pomoc bardzo dziękuje.

Dobra ok znalazłem działający spawmer i telewizorek już oddałem dzięki wielkie za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pobieralni moda jest spolszczony przeze mnie spawner i działa zarówno na wersji 1.0004 jak i 1.0006.

3 godziny temu, boberm napisał:

BTW: jest chyba cheat na niższą stawkę za spawnowane itemy.

@boberm  jest taka poprawka i jam Ci to nie chwaląc się uczynił :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do kła i pielgrzyma w ognistej pieczarze trzeba koniecznie wchodzić przez dziurę w jeziorze? Trochę ciężko co chwilę naprawiać kombinezon strażaka w barze, a tunelem w wąwozie nie da się do nich dotrzeć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi