Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i przedmiotami w NS 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Mam tu dwa pytania.

1. Czy aby szukać schowka Szaszki Pająka w tunelach Prypeci, jest jakieś konkretne naprowadzenie, czy tylko ta informacja z "powiedz coś ciekawego", jaką mamy od M. Kulinara.

2. Na gameplayach widzę że do broni zachodniej, doczepione są granatniki podlufowe M203. Jeszcze na taki w grze nie natrafiłem. Pytanie: gdzie go można uzyskać, lub czy były dodane spawnerem (którego nie mam).

DODANO: Pierwsze pytanie już nie aktualne. Saszka Pająk sam się znalazł na początku podziemi, a trochę dalej 10 jego imienników w różnych rozmiarach. Pomogły kapsuły z anomaliami. Postawione w odpowiednich miejscach, zrobiły swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi schowkami to jakoś dziwnie zrobili. Gram na tych rzadkich. Początek gry, pierwszy trup na Kordonie, info o schowku i jeb... egzoszkielet :D Do Czerwonego Lasu jeszcze nie doszedłem, a tam czeka na mnie ich aż 8.

Zresztą pewnie we wszystkich będą same arty, bo na poziomie wyruszenia na Prypeć, nic oprócz świecidełek mi się nie trafia.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy folder.7z@_KieŁ_ nie tylko arty. Mnie np. sypie różnego rodzaju egzami i to nawet po 3 sztuki w jednym schowku. Mam też ciekawe egzemplarze różnych broni. Za to brak takich duperelek, jak granatniki podlufowe, celowniki itp.

A przy okazji, mam prośbę do tych, co grają ze spawnerem. Dołączam mój zapis w Kociarni, przed Żwawym. Mam mu oddać kurtkę bandyty, którą mam w ekwipunku. Zadanie na jej oddanie jest aktywne. Żwawy zaznaczony, zadanie ma czerwoną gwiazdkę, kurtka 100% sprawna, ale nie chce jej ode mnie przyjąć. Chcę prosić, abyście sprawdzili u siebie, czy będzie tak samo. Jak się nie uda z tą co mam, aby zespawnować tę dla Żwawego i zobaczyć czy na niej zaliczy.

A i druga prośba, bez względu na to czy z kurtką się uda czy nie, aby zespawnować mi radiostację dla Wika i 2 granatniki podlufowe M203 do broni NATO.

Poczekam z grą, tak do 18tej.

Nowy folder.7z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Gdzie jest ten dołączony zapis bo nie widzę. Ze spawnowaniem raczej nie pomogę bo nie posiadam go, granatniki M203 też ciężko było znaleźć i o ile pamiętam ktoś mi dał go w nagrodę za jakieś zadanie ale niestety nie wiem za które a jeszcze inaczej ostatnio parę zdemontowałem z używanych broni po wrogach, które mieli wmontowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier - pozwoliłem sobie na uruchomienie Twojego save. 

Primo - masz nie te kurtę co trzeba - ma być kurtka kolcza ( czyli jak mniemam z wszytą kolczugą?) a nie z maską p-gaz. Załatwione.

 M203 - sztuk 2 w plecaku .

 Radiostacja dla Wilka - item.

Jakby co - służę pomocą.

1805 eksperyment1.dds

1805 eksperyment1.sav

 

 

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm - Pokłony za pomoc :018: . Nie ta kurtka to chyba stąd, że idąc do Żwawego miałem jeszcze kilka takich jak w inwentarzu. I widocznie odkładając do schowka je pomyliłem. Bo za pierwszą wizytą w Kociarni, Żwawego nie było, widocznie znowu próbował wojsko pod mostem nożem pozabijać.

Sava sprawdziłem, jest wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc. Mam problem w labiryncie, dodam że przejrzałem forum (w tym poradniki, filmiki ect...) używałem również "wójka googla" i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Ale do rzeczy, w zadaniu od Górnika na uwolnienie jakiegoś gościa, jest taki problem że w miejscu w którym powinna (według poradnika) być skrzyneczka, czyli w jaskini gdzie można wskoczyć lub się przenieść teleportem, jej tam nie ma. Nie mam żadnego kodu do drzwi ani stosownej adnotacji w PDA, przeszukałem wszystkie zwłoki zabitych fanatyków i nic nie znalazłem. Nie wiem co dalej z tym zadaniem mam robić... Dodam jeszcze że wczytywałem lokację i cały czas to samo. Jest coś jeszcze, a mianowicie w miejscu w którym powinien być teleport, w części labiryntu z tunelami to jego tam nie ma i dla tego musiałem wskoczyć do wspomnianej jaskini z półki skalnej. 

ss_ja_07-24-17_14-13-50_(av_peshera).thumb.jpg.f350d9d30e1a24d0da84a20b1f75afb3.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Nie wiem o jaką skrzyneczkę chodzi może o szkatułkę ?
 

A jeśli chodzi o kod do drzwi celi ma go strażnik przy drzwiach. 
Jeśli dalej będzie problem mogę spróbować pomóc ale wstaw sejwa z miejsca gdzie powinien być teleport.

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam problem z tym że żadne zwłoki nie miały w sobie tej niebieskiej książeczki a co do tej szkatułki to chyba nie jest to to samo zadanie. Nie mniej jednak brakuje u mnie tego strażnika który ma ten kod, może jego ciało gdzieś w tekstury wpadło a po wyjściu z lokacji i powrocie na nią porostu zniknęło. Tak czy owak to jest jakiś sposób na dodanie tej książki z tym kodem do jakiegoś handlarza żeby ją kupić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by znać nazwę przedmiotu.
Sorry ale nadal nie ogarniam Twojego problemu...
Przed drzwiami z celą jest tylko jeden strażnik i jest żywy.
Po jego likwidacji z jego ekwipunku można zabrać notatnik.
Nadal nie wiem o jaką skrzyneczkę chodziło.
Wstaw sejwa i może jakoś razem rozwiążemy zagadkę ;)    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci podam sejwa. Rozchodzi mi się o to że jak wszedłem na tą lokację pierwszy raz to wybiłem wszystkich i nie znalazłem tej książki, w tym momencie nie ma tam żywej duszy a ja nie mam kodu do drzwi. A ta szkatułka to sam nie bardzo wiem o co mi chodzi, znalazłem do niej drogę w poradniku i filmikach, ale widocznie dotyczy ona innego zadania i nie ma jej w tym miejscu teraz. Pomyślałem że jest potrzebna do otwarcia drzwi z tym więźniem, bo jak już pisałem nie znalazłem w żadnych zwłokach książki z kodem. Sprawdzę czy jak wstukam kod z filmiku to drzwi się otworzą czy jest niezbędne posiadanie w ekwipunku książki, jeśli nic to nie da to podeśle Ci sejwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ramirez12 napisał:

W razie czego jak nie uda się tego kodu znaleźć to jak zdobyć nazwę tego przedmiotu żeby spróbować ją dodać ? Jeśli ktoś zna bądź wie jak sprawdzić to proszę o podanie.

Drzwi otwarte ratuj więźnia daj mu apteczkę zagadaj z nim i nie czekaj na niego. Idź do górnika a on tam się doczłapie ;) 
Pamiętaj, żeby wziąć od niego zadanie na szkatułkę i sejf jak się pojawi u górnika TO WAŻNE !

drzwi otwarte.dds

drzwi otwarte.sav

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.