Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i przedmiotami w NS 2016


Rekomendowane odpowiedzi

No popatrz, przetrząsnąłem całe x-18 bo w jakimś poradniku była właśnie wzmianka o tym że za jakimiś drzwiami kodowymi jest, a poza tym napisane było że dla "Dana" a nie biesa i to mnie trochę w błąd wprowadziło. Nawet zaglądałem do tej lodówki ale kartona nie rozbiłem. Dzięki raz jeszcze za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie może ktoś jeszcze podpowie gdzie lub u kogo znaleźć dokumenty lub informacje o nich, chodzi o dokumenty dla Sacharowa które rzekomo zostały skradzione z instytutu w Agro? Przepytałem handlarzy i przetrząsnąłem całą lokacje, podziemia i kordon z wysypiskiem i nie mam punktu zaczepienia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, na pewno tam zajrzę. Mam jeszcze pewien problem z zadaniem od Akima, mam znaleźć dokumenty na wysypisku (nr 1) i nie było by problemu bo w podpowiedzi do zadania jest coś o pokrywie którą trzeba podnieść i którą znalazłem (a przynajmniej tak mi się wydaje że o tą konkretną właśnie chodzi) była na terenie hangaru po jego lewej stronie. Zszedłem na dół a tam absolutnie nic nie znalazłem, czy jest jeszcze gdzieś inna pokrywa?? Szukałem innych ale żadna już się nie da podnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki po raz kolejny @kazik , czytam podpowiedzi i dialogi ale nie zawsze wszystko uda się pojąć tak jak trzeba :unsure: W dialogu czytałem że było coś o ruinach nieopodal posterunku powinności, więc poszedłem najpierw do tych ruin jakiegoś piętrowego budynku a żę tam nie znalazłem to szukałem przy hangarze. No ale nic grunt że już wiem, dzięki :vodka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramirez12 - jak się będziesz szwendał po Wysypisku, to zwróć uwagę, czy na minimapie nie pojawiła Ci się kropka zabitego na jednym z tych zbiorników koło Pchlego targu. Można ją łatwo przeoczyć. Jeśli ją będziesz mieć, dotrzyj do zwłok. Dotarcie bezproblemowe. A może już je znalazłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier niestety ja Ci nie pomogę, nie wiem, nie wiem nawet który to Hologram, na razie jeszcze nie wybrałem się na magazyny, chciałem dokończyć pobrane zadania które mogę pozałatwiać na południe od magazynów zanim ruszę w głąb. Za to ja jeszcze o coś zapytam, mam zadanie od Fimy na szkatułkę i wszystko wiem, co gdzie szukać, problem w tym że gdy szwendam się po Labiryncie to oczywiście monolitowcy walą do mnie ze wsząt i rzecz jasna z tym też by nie było problemu gdyby nie to że ten cały Cień Monolitu też do mnie strzela. Wiem że jest później potrzebny do pociągnięcia nitki a poza tym i tak jest nieśmiertelny... Czy tak ma być ? czy on nie powinien umożliwić mi dojście do siebie i zagadanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ramirez12 - w dyskusji ogólnej, Gawron wstawił pliki minimap, z zaznaczonymi trasami do różnych itemów. Podmień nimi te w swoim modzie i już błądził nie będziesz. Nie piszesz czy znalazłeś szkatułkę, a bez niej nie masz czego szukać w labiryncie.

Cień Monolitu jest nieśmiertelny i jeszcze nie raz będzie Ci psuł krew przy wykonywaniu innych zadań. Dlatego strzeż się go, zabijaj monolit, ale tak, aby żaden Ci nie spadł na najniższy poziom. Z tego co pamiętam, jednak masz już ( dorobił Ci kazik ) książeczkę z kodem do drzwi. Pobaw się - po wybiciu monolitowców - w chowanego z Cieniem. Pobiegaj naokoło tej kolumny z drzwiami i skrzyniami. Cień w jakimś momencie znajdzie się z drugiej strony i dasz radę wklepać kod i otworzyć drzwi. Nie zapomnij jednak zamknąć je za sobą.

A z Hologramem to się spotkasz sporo dalej w grze, na Niezbadanych terenach. Pytanie nie było do Ciebie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki @kondotier właśnie o to mi się rozchodziło. Co do szkatułki i sejfu to bez problemu go zdobyłem jeszcze zanim napisałem poprzedni post (starałem się przed rozpoczęciem gry co nieco studiować w różnych poradnikach). Chciałem tylko wiedzieć czy to normalne że do mnie cały czas strzela, i czy nie popsuje tym fabuły bo wiedziałem że jest później potrzebny ten "Czaszkomordy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pure A nie robiłeś zadania na sygnet Łukasza i całego ciągu z Wojlabem i Panterą? Chyba że zadania na szkatułkę i sygnet, robiliśmy w odwrotnej kolejności.

Może Ty mi podpowiesz, który to NPC kupił klucz-dekoder od Holograma do tej drugiej Pieczary przy misiach? Za cholerę nie kojarzę. W poradnikach nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że robiłem to zadanie inaczej bym nie ukończył gry, chodziło mi raczej o zabójstwo Cienia monolitu. I jakąś głębszą historie z nim. Co do klucza to też nie pamiętam, za dużo tego wszystkiego jest : D Ale chyba idąc razem z Kłem otwieraliśmy ten portal do pieczary

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2017 o 21:45, boberm napisał:

I znów mały problem. Robię questa na łapankę pieska w  Zapomnianym Lesie  aby w zamian uzyskac info o latarkach dla Górnika ( ot taka mała zmiana w stosunku do Opka). Mam uzyc to "cuś" przedstawione poniżej - ot taki humanitarny usypiacz . Tylko nie wiem jak tego użyć . Pod obydwoma przyciskami myszy mam zoom/lunetę.No fajnie , tylko  jak użyć cyngla? No chyba że tu ma zaistnieć opcja siłowa czyli kolba w łeb:blink:. Ale to takie niehumanitarne w stosunku do zwierząt.

ss_w8pro_06-18-17_21-41-18_(puzir).thumb.jpg.19e9f0540017d10d66e1ead99c50492c.jpg

 

Gwoli scisłości - cała reszta broni działa jak trzeba.

Witam natknąłem się na identyczny problem czy ktoś zna rozwiązanie?
Mod nie pokazuje ilości i rodzaju amunicji są dwa zoomy zamiast zoom i strzał.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.