Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i przedmiotami w NS 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby ktoś pomóc i powiedzieć mi gdzie w x16 znajduje się PDA Wasiliewa ? Przetrząsnąłem całe laboratorium i nic. Te miejsca które znalazłem w opisach, czyli np najniższy poziom okrągłej sali czy pomiędzy tym niby komputerem czy szafą z jakąś elektronikom na 3 poziomi też i nic. Nie mam już pomysłu gdzie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już opanowane, znalazłem. Dla tych co kiedyś też będą szukać to PDA Wasilieva leży niieopodal wejścia do labu przy pulcicie sterowniczym

@kondotier dzięki, właśnie w tym samym momencie znalazłem już sam. Miałem obawę że może w tekstury wpadło więc wczytałem od wejścia i spoglądnąłem a tu leży.

EDIT: Znów przydała by mi się pomoc. Mam 2 problemy:

1. Nie mam zaznaczonego schowka Krysiuka w DM, w miejscu opisanym w poradniku go nie ma. W filmikach z gameplayem widziałem miejsce ale u mnie jest schowek pusty. Wiem że schowek nie jest raczej potrzebny a tylko te arty z niego, czy ktoś wie jakie tam arty być powinny żeby oddać je Barmanowi?? (nie ma żadnego info na ten temat w PDA).

2. Niby sprawa banalna ale może ktoś doradzi. Nie mogę nigdzie znaleźć tego zmodyfikowanego karabinu snajperskiego dla Woronina. Wiem że powinien być na posterunku przy przejściu na Dzicz z MW ale nie ma go tam i w śród innych najemników też takiego nie znalazłem. Może mógłby ktoś podać nazwę żeby dodać u Handlarza ??

I jeszcze małe pytanie przy okazji. Czy te drzwi na kod w bazie braciaków w DM są związane z jakimś zadaniem? czy to porostu coś w stylu tych skrytek w x10 ? a jeśli tak to czy lub skąd mogę wziąć kod do nich?

Edytowane przez ramirez12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@tybet64 - https://www.youtube.com/watch?v=3XVld_k0ebs

Pisz dokładniej o kogo chodzi, bo w Barze "gości" kwestowych jest zatrzęsienie.

I uzupełnienie do filmiku. Jak nie masz kombinezonu udoskonalonego na oparzenia ogniem, artów zabezpieczających, albo kombinezonu Strażak z pieczary, to się tam nie wybieraj. Mało prawdopodobne że wrócisz żywy. A do tego schowka jeszcze nie raz będziesz chciał zajrzeć, bo przynajmniej u mnie był jako schowek losowy.

I dodatkowa informacja o karabinie dla Woronina, choć było to wałkowane w innym temacie. Pojawia się losowo, na różnych lokacjach, nie tylko na MW. Może być wszędzie tam, gdzie są najemnicy i pojawia się nawet przed wzięciem na niego zadania. Tak że po znalezieniu trzeba go zachomikować w zabezpieczonym kłódką schowku blisko Woronina. Mnie się trafił przy jednym z pierwszych wejść na Dzicz, w trupie najemnika zabitego przez Powinność. Tak że kłania się zaglądanie do każdego trupa.

Tak samo nie pozbywamy się karabinu AEK791, zabranego z trupa dowódcy najemników, do likwidacji których wysyła nas Woronin. Znalezieniu drugiego takiego, to godziny dodatkowej gry i wybijanie bandytów na ATP.

DODANO; Części radiowe (płytki) masz w sraczu. Rączki trzeba pobrudzić :044:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Poradziłem sobie.Za pierwszym razem nawet nie pomyślałem o kiblu.Szukałem jakiegoś śmietnika. A ten gościu z Baru to Freeman.Poprzednim razem nie miałem tego pistoletu tam gdzie poradnik podawał. Teraz tam był.Jeszcze jeden kłopot mam. Nie mogę znaleźĆ Playboya dla Iwancowa. Ch.....nie chcę dostaĆ Wintoreza. Bardzo go lubię. Wlazłem po ten pistolet ale chyba z 50 apteczek zużyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tybet1964 - do Playboya długa droga. Najpierw centralna Prypeć, Bagienny Doktor i Siak. Zrobisz zadania dla tego drugiego, da Ci kod do drzwi na Radarze. Kod potrzebny do zadań scenariuszowych. A Playboya znajdziesz przy ich wykonywaniu. A Wintorezy to zabierzesz z trupów, np. bandytów na ATP. To dostarczyciele dobrej broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tybet64 Spawn broni u bandytów na ATP jest losowy. Za następnym razem jak tam pójdziesz, będą mieli co innego. A za tę broń o której piszesz, od Pietrenki dostaniesz ładną kasę.

A do Prypeci aby porozmawiać z Doktorem i Siakiem i tak musisz iść, aby ruszyć scenariusz, to jak się wcześniej przespacerujesz, to i wcześniej będziesz miał swoją zabawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki "kazik". O to chodziło. Trochę tak niehonorowo ale to jak z nałogowcami. Wszystko zrobią żeby dostac to co chcą. Grunt że mam wreszcie tego Wintoreza. Ale mam problem ze znalezieniem dokumentów dla Sachara. Tylko powiedział że wojskowym na Agropromie ukradli. Ale gdzie szukaĆ? INN przeszukałem od dachu po piwnice i nic nie znalazłem ( ma by walizka z papierami ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2017 o 21:45, boberm napisał:

I znów mały problem. Robię questa na łapankę pieska w  Zapomnianym Lesie  aby w zamian uzyskac info o latarkach dla Górnika ( ot taka mała zmiana w stosunku do Opka). Mam uzyc to "cuś" przedstawione poniżej - ot taki humanitarny usypiacz . Tylko nie wiem jak tego użyć . Pod obydwoma przyciskami myszy mam zoom/lunetę.No fajnie , tylko  jak użyć cyngla? No chyba że tu ma zaistnieć opcja siłowa czyli kolba w łeb:blink:. Ale to takie niehumanitarne w stosunku do zwierząt.

ss_w8pro_06-18-17_21-41-18_(puzir).thumb.jpg.19e9f0540017d10d66e1ead99c50492c.jpg

 

Gwoli scisłości - cała reszta broni działa jak trzeba.

mam ten sam problem. Ma ktoś rozwiązanie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tybet64 Skaczesz ze swoimi problemami po wątkach jak zajączek wielkanocny ;) 
Co do drogi do Czerwonego Lasu dostajesz ją od Kła w Barze siedzi przy ognisku.
Żeby o tym chciał gadać trzeba wykonać zadanie dla Swibłowa na Bagnach na PKM potem pojawi się 
Dan który wspomni o Kocie też na Bagnach i przejście do Czerwonego Lasu to jest nitka zadań 
właśnie dla Kota.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się uruchomić mpplayera. Moim zdaniem "winne" jest spolszczenie ponieważ zainstalowałem
wersję RU i na Twoim sejwie mpplayer uruchamia się bez problemu.
ss_oldman_08-26-17_14-16-46_(l01_escape).thumb.jpg.2490da823b73e74ec7d790006bd3127e.jpg

Gdzieś w tłumaczeniu brakuje znaków ale nie jestem tłumaczem i nawet nie wiem gdzie i czego szukać  w plikach PL. Może któryś z naszych tłumaczy spojrzy na sprawę. 
 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.