Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i przedmiotami w NS 2016


Rekomendowane odpowiedzi

@Zwinny - Może być taka sytuacja, że NPC z książką był na zewnątrz i kiedy torowałeś sobie drogę do drzwi, stał na brzegu tego pomostu i po zastrzeleniu spadł na sam dół.

Jak masz zapis kiedy jeszcze nie zacząłeś do nich strzelać, powtórz grę. I nie zabijaj tych, co stoją na samym brzegu, albo nawet poniżej niego. Inaczej czeka Cię wędrówka na dół i powrót do góry.

A strzelania do tych na brzegu, unikaj jak jeszcze jesteś na samym dole labiryntu, lub obszukuj trupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć, mam kilka pytań:

1) Nie ma schowka Krysiuka w DM (na Agro był), miejsca ogólnie znane sprawdziłem.

2) W PDA Dzika jest mowa o tajnym labie (jest kod) oraz schowku A-76 (dystrybutor na stacji paliw). Dystrybutor jest, schowek się nie otwiera... W samym labie jest też schowek w uszkodzonej wentylacji - za chińskiego boga nie mogę go otworzyć.

3) Na Bagnach nie pojawił się Burżuj. Znacznik jest, a chłopa ni ma. Wiele razy wchodziłem na tę lokację, za każdym razem biegłem do cerkwi i doopa.

Братва, помогите, пожалуйста.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bacenty  - takie problemy z nieotwierającymi się schowkami, tylko znacznikami NPCa przy jego braku występują gdy ma się niewyrównaną grę. Musisz mieć zaległości w innych wątkach moda, a wtedy niektóre z opcji są blokowane. Wątki w pewnych momentach gry się zbiegają i możliwa jest dalsza gra. Nie pojedziesz z jednym wątkiem do jego końca. Sprawdź, jakie zadania z innych wątków masz zaległe i je wykonaj.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kondotier napisał:

@bacenty  - takie problemy z nieotwierającymi się schowkami, tylko znacznikami NPCa przy jego braku występują gdy ma się niewyrównaną grę. Musisz mieć zaległości w innych wątkach moda, a wtedy niektóre z opcji są blokowane. Wątki w pewnych momentach gry się zbiegają i możliwa jest dalsza gra. Nie pojedziesz z jednym wątkiem do jego końca. Sprawdź, jakie zadania z innych wątków masz zaległe i je wykonaj.

 

Edytowane przez bacenty
Dzięki, zobaczę, czy pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bacenty  - Nie cytuj całości wypowiedzi z posta, pod którym dajesz odpowiedź.  Zobacz jak wyświetla się Twoja ksywka na początku wpisów. Chcesz zaadresować wypowiedź do konkretnego forumowicza, wstaw  małpę @ i bez odstępu jego nicka. Już po kilku znakach pojawi się rozwijana lista z tym nickiem. Klikasz na niego i masz adresata powiadomionego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ludzie gdzie jest ten schowek kostii? Przeszukałem wszystkie chałupy w wiosce nowicjuszy i też teren dookoła w miarę możliwośći i nic nie znalazłem, a on cały czas siedzi na tym złomowisku i co tamtędy nie przechodzę to on użera się z tymi tuszkanami gadać też nie za bardzo chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, cez137 napisał:

Ludzie gdzie jest ten schowek kostii? Przeszukałem wszystkie chałupy w wiosce nowicjuszy i też teren dookoła w miarę możliwośći i nic nie znalazłem, a on cały czas siedzi na tym złomowisku i co tamtędy nie przechodzę to on użera się z tymi tuszkanami gadać też nie za bardzo chce.

Pierwsza chata po prawej - w piecu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam wylot przy zabieraniu roboczego irt i dokumentacji z ciała wojaka w x-25, co robić?

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : no_assert
[error]Function      : CXML_IdToIndex<class CEncyclopediaArticle>::GetById
[error]File          : e:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrgame\xml_str_id_loader.h
[error]Line          : 112
[error]Description   : item not found, id
[error]Arguments     : kostya_documents1
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.