Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

@cez137 Cały czas się mijamy.
Chodzi mi o to, że po wczytaniu TWOJEGO sejwa mam tylko jedno przejście z Jupitera do Wschodniej Prypeci. 
przez teren fabryki i Podziemia Prypeci a Ty piszesz, że masz 3 przejścia.
To może inaczej wstaw screena jak wygląda Twoja mapka z przejściami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cez137 napisał:

@Zwinny Handlarz na wysypisku przy hangarze? a gdzie tam jest handlarz? Chyba że myślisz o tym z helikoptera, ale odkąd gram w ns16 to raz tylko przyleciał i to na agropromie a nie na wysypisku.

Z jego ramion płaszcz powisa - czarny, z leśnego ptactwa  - długi przez cały korytarz ....:033:. .Woron się nazywa.

Za cześci mutantów dostaniesz ammo i broń. 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 , @boberm Zacząłem grać dziś na  patchu_23_02_2018  i nie ma Worona na hangarze, nie ma Akima. Zerknąłem na szybko rosyjski filmik i też ich "na swoim" miejscu nie było

edit. Woron się pojawił po powrocie z dokumentami z Agro 

Edytowane przez tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Nie wiem o co chodzi....
Moim zdaniem to jakieś przekłamanie w grze tam nie ma żadnych przejść do Wschodniej Prypeci.

Po wczytaniu Twojego sejwa przejście jest tylko w fabryce przez Podziemną Prypeć.
ss_oldman_09-16-18_12-51-15_(jupiter).thumb.jpg.8ce1875d9c8319c6c693060135fa0882.jpg  

Już dawno skończyłem granie w NS2016 i u mnie tych przejść które są u Ciebie nie ma.
Zresztą moim zdaniem byłoby bez sensu gdyby tam były skoro jest przejście obok w fabryce.
Ale to tylko moja teoria....

Podsumowując są dwa przejścia przez fabrykę i w lewym górnym rogu mapy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem już od naukowców to przejście co ty miałeś za kopaczi także jest ok, aha, znalazłem gwiazdę wieczorna obok "drona" do którego oni mnie wysłali także można jeszcze ją znaleźć dla sidora.

Pytanko

1. Gdzie leży ten żołnierz z fleszką na Jantarze? tego z x16 znalazłem a tego drugiego nie mogę, obleciałem cały Jantar i nic

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@OldMan ten jest nadal aktualny, od pt nie grałem bo nie miałem czasu

@kondotier to jak dojść do x8 to ja wiem i byłem tam kilka razy ale nie mogę tam wejść bo nie mam tego znacznika zielonego, i tylko o to mi chodzi, do gawra tak po prostu podejść i palnac mu w łeb? Bo on ma pda śruby bo sam u  dałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  - Skoro nie masz znacznika, to sygnał od moda, że masz jeszcze kupę innych rzeczy do zrobienia. Mod wymaga równoległego prowadzenia wątków. To że ktoś Ci daje zadanie w X8, nie oznacza automatycznego dostępu do niego. Przy możliwości dużej swobody prowadzenia gry, nie da się ustalić co Ci zalega.

Miałeś już taką sygnalizację z brakiem Arhary na Agropromie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, cez137 napisał:

@Zwinny aha czyli on najpierw ma mnie okraść? Wszystko mi zabierze? Kasiuke też? Może to gdzieś pochować czy jak?

1.Porozmawiaj z Freemanem w barze o spotkaniu z Blendą w DM. Od onegoż Blendy kup  fleszkę  Oddaj Freemanowi i .... historia potoczy sie dalej. Dowiesz sie  ze to Gawr jest odpowiedzialny za zabóstwo Kła . Idziesz na MW - zostajesz otruty po rozmowie z w/w - znajdujesz PDA na podłodze ..... oddajesz Docentowi w barze  aby rozkodował informacje i zasuwasz do X 8. Jakoś tak w skrócie  wygląda cała akcja która Ci zostałą do wykonania.

2. Jako że całą kasa przepadnie ( fanty odzyskasz po rozmowie z Jakutem)- warto nakupić wysokowartościowych rzeczy i gdzieś zachomikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.