Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

@Zwinny - Trudno spamiętać wszystkie poszukiwania kodów, ale przy tym masz chyba opis, że pozostałe są na ukrytych fleszkach.

Jeśli tak jest, to jedną masz na ATP . Idąc z baru, obejdź zabudowania z prawej i znajdź słup ze stacją transformatorową. Trzeba na nią wskoczyć i pod pokrywą z numerem jest fleszka.

Druga jest w labie przy antenach. To pomieszczenie gdzie atakuje pijawka. Z prawej strony jest taki podest. Po stronie przeciwnej od wejścia, są skrzynki elektryczne. W jednej z nich jest poszukiwana rzecz.

A tak ogólnie. Na ATP warto się przespacerować nawet bez powodu. Po bandytach mamy mnóstwo broni którą można sprzedać, a pośród niej atrakcyjne egzemplarze. Trafiają się też porządne pancerze.

Atrakcją takich wycieczek, może być spotkanie z oblotowym handlarzem. Ma tą wadę, że dupek przylatuje w trakcie walki i siada po stronie gdzie bandytów jest jeszcze sporo. No i potem wisi, i hałasuje długi okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Między 9, a 30 maja ma wyjść paczka tekstur wysokiej rozdzielczości do NS 2016. Mod o nazwie Ultra HD będzie podzielony na trzy części, paczka z teksturami maksymalnej jakości dla mocnych komputerów, paczka dla słabszych maszyn i trzeci zestaw z paczką pogodową.

Tekstury mają być robione w wersji do 8K, średnia wielkość to 2-4K. Paczka z pogodą ma wyjść jako ostatnia, około 30 maja, tekstury nieba wahają się od 2-4K. Autorzy pochwalili się, że np cykl słonecznej pogody ma składać się z 40 rodzai skyboxów.

Na koniec trochę obrazków na zachętę. Przyda się taki zestaw ale ciekawe jak to będzie u mnie chodziło :)

94JkyZbRzH4.jpg7ty-4nF56Yc.jpgElaOUv8adeM.jpg

Spoiler

qZ9wx7URTT0.jpgfZ3oBgaug3o.jpg2BCT5oAC2CU.jpgc-s-Y1pcZWU.jpgGB_MqaIjZt0.jpg5E_ilBiqxaI.jpggvsN4KNXJrs.jpg

 

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem przy braniu questa od wilka na radiostację

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : start_node && path
[error]Function      : CXml::NavigateToNode
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrXMLParser\xrXMLParser.cpp
[error]Line          : 97
[error]Description   : NavigateToNode failed in XML file 
[error]Arguments     : gameplay\game_tasks.xml
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny

Było już :) Pamiętam.

Masz zabitego Tolika i bierzesz misję na radiostacje.

Problem opisany na końcówce 8 strony:

i na następnych.

Tolik chyba mógł zginąć ale wcześniej trzeba było zrobić dla niego zadanie na 5 ogonów.

Ogólnie to quest poboczny wiec możesz olać, nie dostaniesz recepty jednej. Dla pewności możesz go nie brać, odmów zleceniodawcy jak ci będzie chciał je dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny

Znaczy chodzi o skradzioną walizkę żołnierzy. Też mam ten problem :) Nic nie wiem, brak podpowiedzi żadnych odnośnie tego zadania w PDA. Może w jakimś zadaniu fabularnym wypłynie.

Bo jest chyba jakieś zadanie od Sacharowa żeby mu coś z CEA przynieść i jest zdjęcie miejscówki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, tom3kb napisał:

@Zwinny

Znaczy chodzi o skradzioną walizkę żołnierzy. Też mam ten problem :) Nic nie wiem, brak podpowiedzi żadnych odnośnie tego zadania w PDA. Może w jakimś zadaniu fabularnym wypłynie.

 

 

A nie o to chodzi?17163214.thumb.jpg.723b7d23ad43c9fc4eaa99e12de34cbb.jpg

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.