Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

@Zwinny ahaaaa tunelem, hmm? Że też o tym nie pomyślałem, dzięki 

 

Jeszcze apropo Pieczary, jestem na etapie robienia zadań dla Łysego i Pliczki, Łysy chce skarb a Pliczko arta, obie rzeczy są w Pieczarze, kompletnie nie mam pojęcia gdzie tego szukać, latam po tej pieczarze jak głupi i tylko szczury i pijawki do tego wszystkiego nie mam detektora żadnego,czy da się gdzieś go znaleźć? bo u handlarzy jest strasznie drogi do tego nie każdy go ma, a tam ciemno jak.... i pytanie teraz...czy bez detektora da się znaleźć arta dla Pliczki? no i gdzie jest ten skarb dla Łysego? w szukajce nic nie znalazłem

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie NS2016 są wstawione pliki zmieniające wygląd mapki ( takiej jak oba posty wyżej ) w modzie tak, że linie prowadzące do itemów są widoczne podczas gry. Pobrać, wkleić ze zgodą na zamianę i już przestajemy błądzić. Tylko trzeba pamiętać że minimapka nie uwzględnia poziomów pieczary. Drabiny je zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, piszę post pod postem bo nie mogę edytować, mam pytanie, jak wejść na Niezbadane tereny? mam tam zadanie od Łysola z Baru i nie mam pojęcia jak tam wejść, próbowałem od Wysypiska jak i od Doliny Mroku i nic.

Gdzie jest ta broń dla Freemana? tak samo amunicja dla Biesa? dostałem info że w Parowie u bandytów ale ich wytłukłem a amunicji nie znalazłem a o teczce ze schematami broni dla Broma to już nawet nie wspomnę.

Aha, jakby ktoś nie wiedział gdzie jest płyta dla handlarza Adrenaliny  z Agropromu to jest w ATP zaraz na wejściu w chatce leży martwy stalker, on ma płytkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, cez137 napisał:

Witajcie, piszę post pod postem bo nie mogę edytować, mam pytanie, jak wejść na Niezbadane tereny? mam tam zadanie od Łysola z Baru i nie mam pojęcia jak tam wejść, próbowałem od Wysypiska jak i od Doliny Mroku i nic.

Kilka osób obecnie gra z nowymi patchami i nie wiem czy coś się zmieniło w fabule ale..
o ila pamiętam droga na Niezbadane Tereny będzie dostępna po zrobieniu zadań w Labiryncie trzeba zdobyć sejf. 
Idź do górnika w pieczarze.

Godzinę temu, cez137 napisał:

Gdzie jest ta broń dla Freemana?

  O ile pamiętam na Dziczy w tunelu z elektrami w ostatnim kontenerze.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cez137 napisał:

@OldMan Byłem u górnika przy okazji zadań które opisywałem wczesniej ale on chce jakąś książkę z czerwonego lasu, kto daje zadanie w labiryncie?

@boberm dzięki 

Zrób wszystkie questy dla Górnika - od książki ,  do znalezienia w Labiryncie Sejfu i Szkatułki - a w koncu dostaniesz namary na pzrejście. Jest na Forum opis Solianki ( tej dawnej) - poczytaj sobie - zmain w ciągu questów i ich połączeń wzajemnych jest niewiele w stosunku do tej wersji.

Bron dla Freemana - bez dobrej ochrony termicznej lepiej tam nie właż!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amunicja dla biesa jest na wysypisku tu gdzie stoją stare pojazdy, schowek jest na helikopterze

Teczka ze schematami broni jest w parowie, w obozie bandytów, wchodzisz to tego dużego szklanego budynku i w którymś pomieszczeniu jest sejf z uchylonymi drzwiczkami i tam jest wciśnięta teczka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Schematy znalazłem, info wziąłem właśnie z poradnika ale nie było w nim mowy o amunicji dla Biesa albo ja czegoś nie doczytałem, dobrze wiedzieć, dzięki

Mógłbyś konkretnie mi opisać miejsce na tym helikopterze? No i przede wszystkim który to helikopter? bo jest ich tam aż 3, byłem tam i wydaje mi się że wszystko dokładnie sprawdziłem i na żadnym nic nie znalazłem, jesteś pewien że to tam jest ta skrytka?

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

Jak doleźć w limańsku do tego panelu sterowniczego co ma mnie do martwego miasta przenieść, chodzi o to działko co strzela z celnością zawodowego snajpera, próbowałem biec od filara do filara i w egzoszkielecie maskującym 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie skąd wziąć dużo apteczek naukowych albo od kogo kupić? Sacharow nie ma, potrzebuje 15, górnik chce 10 i ten od Powinności co stoi na "bramce" do przejścia do baru 10, mam 5, w ogóle nigdzie się nie trafiają, jedną kupiłem od tego handlarzyny co stoi na przejściu z Kordonu na Wysypisko, 4 jakoś gdzieś zdobyłem już nie pamiętam gdzie a tak to nigdzie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.