Skocz do zawartości
kobal

Dyskusja Ogólna - NS2016

Rekomendowane odpowiedzi

@cez137

Nie wiem co jest nie tak. Po wczytaniu Twojego sejwa mam tylko przejście z Jupitera na Wschodniej Prypeci
przez Podziemną Prypeć i działa bo teraz przeszedłem na Twoim sejwie.

1.Co do schowka Kosti na Jantarze może ten film Ci pomoże.

2. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cez137 Cały czas się mijamy.
Chodzi mi o to, że po wczytaniu TWOJEGO sejwa mam tylko jedno przejście z Jupitera do Wschodniej Prypeci. 
przez teren fabryki i Podziemia Prypeci a Ty piszesz, że masz 3 przejścia.
To może inaczej wstaw screena jak wygląda Twoja mapka z przejściami.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Zwinny Handlarz na wysypisku przy hangarze? a gdzie tam jest handlarz? Chyba że myślisz o tym z helikoptera, ale odkąd gram w ns16 to raz tylko przyleciał i to na agropromie a nie na wysypisku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, cez137 napisał:

@Zwinny Handlarz na wysypisku przy hangarze? a gdzie tam jest handlarz? Chyba że myślisz o tym z helikoptera, ale odkąd gram w ns16 to raz tylko przyleciał i to na agropromie a nie na wysypisku.

Z jego ramion płaszcz powisa - czarny, z leśnego ptactwa  - długi przez cały korytarz ....:033:. .Woron się nazywa.

Za cześci mutantów dostaniesz ammo i broń. 

Edytowane przez boberm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cez137 , @boberm Zacząłem grać dziś na  patchu_23_02_2018  i nie ma Worona na hangarze, nie ma Akima. Zerknąłem na szybko rosyjski filmik i też ich "na swoim" miejscu nie było

edit. Woron się pojawił po powrocie z dokumentami z Agro 

Edytowane przez tom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tom  - Nie wiem na jakim etapie gry jesteś, ale oni pojawiają się dopiero po wykonaniu zadań na Agropromie. Jeśli jesteś już dalej, spróbuj wejść na Agroprom i od razu wrócić. Możliwe że takie przejście Agro - Wysyp uruchomi skrypt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cez137 Nie wiem o co chodzi....
Moim zdaniem to jakieś przekłamanie w grze tam nie ma żadnych przejść do Wschodniej Prypeci.

Po wczytaniu Twojego sejwa przejście jest tylko w fabryce przez Podziemną Prypeć.
ss_oldman_09-16-18_12-51-15_(jupiter).thumb.jpg.8ce1875d9c8319c6c693060135fa0882.jpg  

Już dawno skończyłem granie w NS2016 i u mnie tych przejść które są u Ciebie nie ma.
Zresztą moim zdaniem byłoby bez sensu gdyby tam były skoro jest przejście obok w fabryce.
Ale to tylko moja teoria....

Podsumowując są dwa przejścia przez fabrykę i w lewym górnym rogu mapy.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem już od naukowców to przejście co ty miałeś za kopaczi także jest ok, aha, znalazłem gwiazdę wieczorna obok "drona" do którego oni mnie wysłali także można jeszcze ją znaleźć dla sidora.

Pytanko

1. Gdzie leży ten żołnierz z fleszką na Jantarze? tego z x16 znalazłem a tego drugiego nie mogę, obleciałem cały Jantar i nic

Edytowane przez cez137

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi