Skocz do zawartości
kobal

Dyskusja Ogólna - NS2016

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier spoko, nie zauważyłem że w ekwipunku mam plecak, więc majdan do plecaka i tyle, niby mógłbym grać dalej na tym sejwie ale wolałbym swoje graty, wiem gdzie co mam mniej więcej, a tu? Jedna wielka niewiadoma, sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak, zainstalowałem innego moda a mianowicie OSTATNI STALKER i od tego momentu przy próbie uruchomienia tego moda wywala mnie w pulpit i oczywiście sławetny komunikat że silnik x-ray przestał działać, a szkoda bo chciałem skończyć tego moda, nie wiem czym to jest spowodowane, każda próba uruchomienia gry kończy się wylotem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cez137 ale co ma piernik do wiatraka, masz oba mody w tym samym czasie na jednej podstawce? Ostatni stalker był repackiem samodzielnym. Chyba, że masz skądś jako gamedate i żąglujesz nimi na zmianę to mogłeś namieszać jak np foldery bin z różnych wersji bo NS2016 np na 1.0004 a ten ma jakiś swój 1.0006

Ale jak są oddzielnie "w dwóch grach" to jak miałyby na siebie wpływać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tom3kb nie wiem, nie znam się na tym, grałem co prawda w wersje 1000.6 ale grałem i nie było problemu, problem się zrobił po zainstalowaniu OS

Edytowane przez cez137

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cez137  Rację ma @tom3kb. Jeśli mody masz w różnych katalogach, nie mogą na siebie oddziaływać. Bo to dwie różne bajki. NS stawiasz na podstawkę, a OS ma ją jakby w sobie.

No i pytanie retoryczne. Dlaczego sam sobie utrudniasz życie? NS jest dostatecznie skomplikowanym modem, aby równolegle z nim grać w moda też z nietuzinkowymi rozwiązaniami. Skup się na jednym i dograj do końca. Ale to Twoja decyzja w co chcesz i jak chcesz grać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kondotier w NS16 tak naprawdę zrobił się problem fabularny, pisałem o tym w problemach fabularnych i nikt nie potrafił pomóc tak naprawdę więc powoli skłaniałem się ku temu żeby go porzucić bo jak wiesz od nowa nie będę w niego grał, i w międzyczasie na FB wyczaiłem tego OSa, pomyślałem "a tam tu stanąłem z fabułą to spróbuje tego, tym bardziej że jest samodzielny, po polsku i nie trzeba nic modzić w plikach, zamieniać gamedaty etc", no i tak wyszło, no i gram teraz w OSa, jakbym tego "odblokował" to pewnie bym go skończył, lepi gorzy ale bym skończył hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cez137  W NS2016 jak się ją postawi od razu z wszystkimi patchami, fixami na celowniki itp., to nic w gamedacie grzebać nie trzeba. A ten ostatni zawis może być właśnie takim grzebaniem spowodowany. A też często naprawiano grę na Twoich savach. Ale po powrocie, to już nie były Twoje, a tego co poprawiał. I tak małe nieścisłości urosły do rangi problemu. Mod się w końcu zbuntował. A w fabule coś masz nie zrobionego, dlatego nie możesz pchnąć jej dalej. A czego, nikt nie jest Ci w stanie powiedzieć. Mogą tylko wróżyć z fusów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Skończyłem zadanie na Zatorze(rozprawiłem się z Ostatnim Dnie) i stanąłem w miejscu bo nie mam przejścia na Jupiter a mam zadanie na sprawdzenie co się stało z naukowcami, kto daje ścieżkę na Jupiter?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folder Gamedata moda + patch + spolszczenie to około 8,49 GB na dysku...trzeba tylko dodać podstawkę.

Post do usunięcia zniknęło pytanie o wielkość moda..:020:

Edytowane przez mikrowix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tomlopag  Podziemiami ze WSch Prypiati. Ale kto daje questa - nie pamiętam. 

EDIT:

Będąc we Wsch Prypiati ( quest od Woronina na pomoc Pliczce )  winieneś dostać Sms-a od Sacharowa o  problemach z naukowcami na Jupiterze z informacją o przejściu podziemiami.A wejście do podziemi jest tu , obok Pralni :

272783724_Beztytuu.thumb.jpg.f6cea6a6512c1a6c1fb302497ba51e11.jpg

Edytowane przez boberm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi