Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kondotier napisał:

Do OP2 był czit, sadzę że i tu powinien zadziałać, na kupowanie itemów za kilka rubli. Nie tylko telewizora.

Czy w S2016 jest taka opcja kupowania, wyświetlająca się na ekranie bez konieczności przyjścia do handlarzy?

Niestety nie ma takiej opcji.  
Tak, że trzeba dreptać do Sidora a cenę można dowolnie ustawić.

O opcji kupowania za parę rubli pisałem:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawanie przedmiotów u handlarzy załatwia sprawę, spawner używany w granicach rozsądku też by nie zaszkodził. Jak załatwimy quest z walizką dla Kuzniecowa to biegamy pod mostem na Kordonie za free tam i z powrotem :), tylko nie w nocy bo wtedy wojaki naparzają do wszystkiego co się rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto na Kordonie bez potrzeby, np. porozmawiania z Kuzniecowem chodzi pod mostem? Bez czitowania skoczność GB jest tak ustawiona, że przeskoczenie przez płot odgradzający tory na wysokości lory i towarowego, nie stanowi problemu. Tylko trzeba uważać na prawie niewidoczną anomalię, oraz podchodzić od chlewni, a nie drogą. A wojaki i Kuzniecow nie zgłaszają pretensji. I już na początku mamy zaoszczędzoną jedna butelkę wódki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, smox napisał:

Na Agropromie w bazie stalkerów, pomiędzy czterema zbiornikami jest teleport pod ziemią. Wie ktoś coś na jego temat?

Zależy od autorów jeśli tego nie zmienili w stosunku do podstawowej Soljanki to jest to schowek o którym będzie mowa pod koniec moda. Na schowek namiar smsem przyśle niejaki Norman (co ciekawe to Kontroler).
ss_oldman_06-19-17_17-26-25_(l03_agroprom).thumb.jpg.763b60095bc0becca72a3785f877523e.jpg

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak , i nie. Jedynym wartym zaznaczenia questem jest quest na teczke z Agropromu , który skutkuje otrzymaniem  Artmodyfikatora . Ale bez tego ustrojstwa też da się "kleić" artefakty.

3 godziny temu, daniu napisał:

Pytanko.

Są jakieś addony poprawiające oprawę wizualną? Nie znam rosyjskiego, wiec nie jestem w stanie szukać po forach w tym języku.

 Spróbuij z tymi ulepszeniami z OP2 :https://stalkerteam.pl/forum/394-pobieralnia/

Graficznie  te dwa mody  to w zasadzie to samo.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka porad - Na początku rozgrywki warto rozglądać się za pojedynczymi kropkami na minimapie. To może być Mściciel. Zabiłem takiego na Kordonie i wpadł mi w ręce AK 74M z celownikiem. Świetna sprawa.

ATP - radzę udać się na tą lokację w miarę szybko. Jeden bandyta ma detektor artefaktów. Przydatna rzecz. 

 

ss_anita i sylwia_06-19-17_07-45-05_(atp_for_test22).jpg

Pytanie - Artefakt - Plazmowa Gąsienica - zabiłem wiele kontrolerów, ale nie było przy nich Bezoaru, potrzebnego do zrobienia tego artefaktu. Co jest?

 

ss_anita i sylwia_06-19-17_17-05-17_(l08_yantar).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.