Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Trup w zbiorniku nie jest powiązany z poszukiwaniem Gawra. O trupie dowiadujemy się z notesu naukowca w X-18 chyba w którym pisze o swoim przyjacielu na wysypisku, a tego z kolei odnajdujemy w silosie który ma notes z informacjami o częściach kodów w X-10 i na ATP. Quest zabójców Kła to raczej oddzielna ścieżka, i dowiadujemy się o tym od Saharowa, który kieruje nas do Woronina a ten z kolei mówi nam o układach Kła z najemnikami i wtedy dochodzimy do Gawra.

Edytowane przez Pure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pure Znowu trochę pomerdałeś. Woronin kieruje do Kabla, ten do Gawra.

I tak, trup w silosie to część zadania na poszukiwanie kodu - część nawet znalazłem. Nie wiąże się to w żaden sposób z poszukiwaniami Kła, przynajmniej jak do tej pory nie widzę żadnego związku. To oddzielna kategoria w Dzienniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pure, @Sierioża 

Tu znajdziecie opis linii questowej " poszukiwania zabójców Kła" - rozbitej na ciąg questów . I  poszukiwanie kodu JEST  logiczną składową tej linii. 

http://stalkerportaal.ru/gid_po_narodnoj_soljanke_2016_ubiki_klika/2017-05-01-570

 

 

 
 
Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pure, niestety Sacharow za kombinezon Ducha dał mi receptę na Łzy chimery, ten artefakt miałem już wcześniej. Nic się nie dzieje, po prostu Łez ognia przyjdzie szukać dalej.

Trochę z innej beczki. Ostrzeliwując się przed psami i cofając, wlazłem w strefę, nazywam ją "strefą bezwładności", udało mi się z niej wykaraskać w momencie, gdy psy rzucały się na Naznaczonego, Naznaczonemu się udało, a psy możliwe, że do tej pory tam lewitują.

KEH5EZr.jpg

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKAT 15 M - jednak @kobal miał rację. Potrzebuje on do prawidłowego działania Czarnej Materii. Bez niej nie pobiera automatycznie leków. 

W tym modzie często używam granatów, zmieniłem więc ich wygląd. Przy okazji zmieniłem też wygląd lornetki. Gdyby ktoś chciał, to tu jest mała paczka z tymi teksturami - http://uploadfile.pl/pokaz/1138502---8kkc.html

ss_anita i sylwia_06-28-17_08-08-04_(l05_bar).jpg

ss_anita i sylwia_06-28-17_08-08-09_(l05_bar).jpg

ss_anita i sylwia_06-28-17_08-08-15_(l05_bar).jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię podstroić moda pod siebie, ale w tym przypadku zrobiłem to bardzo delikatnie, żeby nie stracić charakteru i klimatu pierwszego STALKERA, jaki udało się zachować autorom moda. Zmieniłem tylko parę drobnostek, które mają mi uprzyjemnić grę. Tekstury nieba, lornetki, mosina i jeszcze parę innych drobnostek. Pliki lornetki wyciąłem z Historii Dzika, jeśli komuś pasuje, to proszę, wystarczy wrzucić do gamedaty: LINK

Spoiler

qN9V4md.jpg

iwU8JVu.jpg

bfiU09s.jpg

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta strzelba to porażka, nic z niej zabić się nie da. Ogólnie to ja już sobie wyrobiłem zdanie na temat strzelb w Soli. Za to nóż który tam znalazłeś jest naprawdę super, i taka powinna być adekwatna nazwa "super" zamiast w tej strzelbie, bo tym nożykiem na hita pijawkę biorę.

Przy próbie skoku za płot na bagnach dostałem taki komunikat : D

 

 

ss_pure_06-28-17_12-32-35_(marsh).jpg

Edytowane przez Pure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrina nie mam jak zrobić bo nie ma mnie w domu ale to banalne w wykonaniu. Podchodzisz blisko do odpowiedniej anomalii otwierasz "pudło" pojawiają ci się artefakty z recept które można stworzyć w anomalii przy której stoisz. Klikasz na artefakt który cię interesuję i w górnym oknie pojawiają ci się składniki i czas oczekiwania. Potem tylko klikasz start i czekasz to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier na podstawie utworzenia K Kwiata

1/ Sprawdzasz receptę pod kątem składników i rodzaju anomalii

ss_w8pro_06-28-17_21-40-41_(l05_bar).thumb.jpg.52dfbbc3fe4dd8001d534b0a3560063c.jpg

oraz swoich zasobów

ss_w8pro_06-28-17_21-41-43_(l05_bar).thumb.jpg.73a618ca505d5f6fcaa72c615e4121de.jpg

2/ Szukasz dedykowanej  artowi anomalii  i podchodzisz bardzo blisko

3/ Uruchamiasz  ten Cudwichajster

ss_w8pro_06-28-17_21-42-30_(l05_bar).thumb.jpg.a3dda61a6842d3fe16c6811e181090b6.jpg

4/ Ustrojstwo  z automatu pobiera co trzeba , zatwierdzasz i ... voila.

Dolna linia artów pokazuje co mozesz w tej anomalii stworzyć , srodkowa Twoje artefakty , a górna pokazuje co Usatrojstwo "podebrało" z twojego plecaczka.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.