Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chyba będę musiał zakończyć moda dla tergo, że dopadła mnie dziwna przypadłość wykończyłem Złośliwego i jego ferajnę i nic, kaput a na filmie przychodzą esemesy i trzeba iść do Zakładu Utylizacji. Wczytywałem sejwy różne i nic, może ma ktoś sejwy z tego etapu to bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zadanie Kota z odszukaniem Monolitowców na Bagnach. Nie ma ich na żadnym z zaznaczonych punktów. Jakieś pomysły? Może ktoś zna nazwę, albo co zawiera notatnik który mam przy nich znaleźć, to spawner pomoże.

 

Edit: Nieakualne, znalazłem jedngo martwego z notnikiem. Ciało ukryte w trawie...

Edytowane przez arc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema, postanowiłem wrócić do świata modów. A tu widzę nowa NS jest.
 

Krótko i na temat aby nie przedłużać. Czym to się różni od OP-2? Czy to ten słynny zapowiedziany mod OP-2.1 czy to jeszcze ni to?

Dużo jest nowych zadań?

Wiem czytałem opis.. moda ale chciałbym usłyszeć opinie graczy. Czy jest sens w to grać? Czy czekać na kolejną wersję OP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ignachinio napisał:

Czym to się różni od OP-2?

Poczytaj wcześniejsze strony. Przede wszystkim stopniem skomplikowania - OP-2 był skrojony pod masochistów z chęcią dodatkowego zgnojenia się ciągłym padaniem jak mucha :D Ta wersja jest bardziej przystępna. I nie jest to OP-2.1, ten dopiero powstaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod jest świetny, gram już kilkadziesiąt godzin i bugów jak na lekarstwo. Wyloty są bardzo rzadkie [na 1.0004 i Statycznym]. Polecam zainstalować spawner i wyłączyć Godzine Grozy w opcjach Soli by cieszyć się bezproblemową grą.

Poziom trudności jest raczej dobrze wyważony z małymi wyjątkami. "Rzadkie schowki" trochę go zaburzają za bardzo ułatwiając grę end-gearem we wczesnych etapach gry, chociaż z drugiej strony niektóre mutanty wydają się zbyt silne [Elektryczne pijawki i Bibliotekarz którego spotkałem w liczbie 1 na bagnach i byłem w stanie zabić tylko dlatego, że obok stała wieża z której zrzuciłem 20 granatów]

Mnóstwo contentu, w wiekszości ciekawe zadania[chociaż targanie 30kg skrzynek przez 4 lokacje irytuje], tony nowych lokacji [niektóre niestety niedopracowane]. Nic tylko grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są schowki typu znajdź teczkę albo schowek bandytów, na prawdę twórcy tak to chowają że czasem nie idzie tego w żaden sposób znaleźć, a jak już obejrzysz poradnik na youtube to się okazuje że trzeba skakać po ścianach albo łazić pod samą elektrownię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do videoporadnika zajrzałem chyba raz, a byłem juz w elektrownii. Skakania po ścianach jest bardzo mało w porówania z OP-2, wiekszość itemów questowych leży spokojnie na ziemi. W dziale poradniki jest link do strony AMK gdzie na jednej stronie jest wiekszość informacji co gdzie znaleźć i jak wykonać questy jak się pogubimy. Wystarczy wrzucić w translator i żadne videoporadniki nie są potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, arc napisał:

Skakania po ścianach jest bardzo mało w porówania z OP-2

To akurat nie ma porównania, bo w OP-2 nie raz i nie dziesięć trzeba było w jakiś absurdalny sposób wychodzić poza mapę i szukać dziwnych rzeczy w dziwnych miejscach. Tu wszystko jest, jak na Stalkera, realistyczne. I zgadzam się, że poradnik z AMK wystarcza w zupełności, ale jednemu się lepiej czyta, a drugiemu ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Junx

Po prostu wywalono te wszystkie zjeb...zryte pomysły co były w Op-2, nie ma już chorego spawnu mutantów, schowki są w normalnych miejscach, nie musisz wyłazić gdzieś za mapę i szukac ich tam w teksturach itp, walka też jest przyjemniejsza. Już sam początek czyli wizyta w Jaskini pokazuje, że to będzie normalny mod ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.