Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niby nie powinno być, niby stabilność, cud, miód i orzeszki... a na bagnach co 5 sekund mam wylot bezlogowy. Nie ma znaczenia czy na ustawieniach dynamicznych, czy na statycznych. Patch 4 Giga tez mam zainstalowany. Dla informacji wersja gry - polecana 1.0004. System Win 10. Ktoś? Coś?

Edytowane przez Ranger801

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@boberm - na Twoim zapisie też mnie wywala do pulpitu bez loga. Miałem taki sam problem grając na patchu 1.0006. Pisałem o tym wcześniej.

• Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, kazik napisał:

2savedgames.rar

Spróbuj zagrać na moim sejwie - baza CN 

@kazik - dzieki. Problem zniknął. Kazimierzu Wielki - czy możesz zdradzić przyczynę wylotów?

@cichy- widocznie na 1.0004 problem pojawia się czasami również.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam zielonego pojęcia dlaczego tak było założyłem tylko, że Twój  sejw z bazy CN jest uszkodzony.
Wczytałem Twój sejw z Agropromu. Przeszedłem na Kordon potem na Bagna aż do bazy CN. 
Problem zniknął i fajnie jest :) 
Nie gram w Soljankę 2016 czekam na jakieś spolszczenie a mam postawioną wersję 1.0006

ss_oldman_05-29-17_13-34-00_(mainmenu).thumb.jpg.84a5b97ebc6d1d815042faee4d39c4db.jpg

Gdyby coś się działo pisz :) 

• Dodatnia 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem przypadek, że po "spędzie" frakcji na Agropromie, gdzie spotykamy się z Kłem po jego rzekomej śmierci, po wyjściu z teleportów nie pojawiły mi się SMS o pluskwie w PDA GG. Załapałem dopiero na Wysypisku. Ponowne wczytanie zapisu i przejście teleportami pomogło - skrypt zaskoczył. To 1 taki przypadek jaki mnie spotkał w NS2016 - może komuś to się przyda.

ss_cichy_06-11-17_17-10-28_(l03_agroprom).jpg ss_cichy_06-11-17_18-38-27_(l03_agroprom).jpg

• Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kompletnie nie mogę wejść na Bagna.

FATAL ERROR

[error]Expression    : cross_table().header().game_guid() == game_graph().header().guid()
[error]Function      : CAI_Space::load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\ai_space.cpp
[error]Line          : 121
[error]Description   : graph doesn't correspond to the cross table

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ot i mądrego milo posłuchać ;)

Skoro u mnie jest ok bez AA..... 

Edytowane przez kazik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Log przecież jest wyżej. AA wywalałem bo zrobiłem sobie kopie zapasową podstawowej soli graficznej i też nie pomogło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro tak to moim zdaniem jest błąd w instalacji moda...
Zacząłem wrzucać na mojego Yanka  gamedata moda może to pomoże..
Trochę cierpliwości już wrzucam i w tym poście będę dokładał paczki bez hasła
około 5 GB.   

https://yadi.sk/d/jrr72gKo3KQW5n
https://yadi.sk/d/txRjbJIX3KQXhG
https://yadi.sk/d/taJv1xj_3KQXhH
https://yadi.sk/d/QqfkymX93KQXv2
https://yadi.sk/d/chwjv0DH3KQXv3

p.s. Zmieniłem dwie sprawy udźwig na 550kg
i wykrywanie przedmiotów 

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrobiłem reinstalke i działa, jakieś pliki z AA musiały się gryźć. A szkoda bo lepsza dla oka jest. Chciałem najpierw sprawdzić usunięcie całkiem gamedata i wgrać na nowo, także niepotrzebnie wrzucałeś kazik, niestety wczoraj nie miałem już czasu sprawdzić i napisać, ale dzięki bardzo za fatygę :)

EDIT: Gram dalej na AA, tyle że bez folderu "marsh" w folderze levels. Prawdopodobnie coś jest namieszane tam.

EDIT2: Dobra zaczyna mnie już irytować to... Mam teraz ten sam problem co @boberm pobęde minute na bagnach i won na pulpit.

Spoiler

Log: [error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : _VertexStream::Lock
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\R_DStreams.cpp
[error]Line          : 44
[error]Description   : (bytes_need<=mSize) && vl_Count

EDIT3 i mam nadzieję że ostatni: Problem rozwiązałem dzięki lekkiemu zmniejszeniu zakresu widzianego obszaru. Gdzieś na ruskim forum wyczytałem, że na dużych lokacjach jest z tym problem i gra nie wyrabia z przeliczaniem danych. Także myślę, że to może rozwiązać problem jeśli u kogoś jeszcze taki wystąpi, zwłaszcza jeśli gracie na full detalach.

Edytowane przez Pure
  • Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam problem z używaniem broni WSS "Wintorez" Snajperski i Anomalny Walther WA 2000...w ikonie w prawym dolnym ekranu zamiast wyświetlenia się rodzaju i ilości amunicji jest ikonka broni...w ogóle nie można używać ww broni...nie wiem czym to jest spowodowane...proszę o radę....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam ciągle wyloty w Prypeci. Nie ważne kiedy nie ważne ile razy wejdę na lokacje i co bym nie robił. Zawsze po minucie gry jest wylot bez loga. Moja gra w Prypeci wygląda tak: Włączam save'a za pół minuty robię quicksave, wywala mnie i potem powtarzam sekwencje. To jest żałosne... Ktoś może pomóc?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 minut temu, Pure napisał:

Mam ciągle wyloty w Prypeci. Nie ważne kiedy nie ważne ile razy wejdę na lokacje i co bym nie robił. Zawsze po minucie gry jest wylot bez loga. Moja gra w Prypeci wygląda tak: Włączam save'a za pół minuty robię quicksave, wywala mnie i potem powtarzam sekwencje. To jest żałosne... Ktoś może pomóc?

Miałem to samo. Zmniejszenie ustawień, nawet przejście na statyczne oświetlenie nie pomogło. Dopiero zmiana na pełne oświetlenie dynamiczne pomogło. No i idąc do Prypeci, zawsze teleportuję się do przejścia na CEA, nigdy nie wchodzę od strony Radaru.

A, i jeszcze dodam, że będąc pierwszy raz w Prypeci nie miałem wylotów. Wyloty zaczęły się podczas kolejnych wizyt w Prypeci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność