Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Akron1112    2

Mam pytanie? jak prawidłowo skonfigurować udzwig w plikach.Wpisałem w trzech plikach po 400 kg ( actor - ltx,inventory_sect ltx,drrr.script)

W grze mam teraz 480 kg wraz z egzą bandytów, a mogę nazbierać fantów do 180kg bo wyskakuje info, że jestem już przeciążony, ale za to mogę biegać bez przerwy bo teraz się nie męczę.

Czy gdzieś nie dopisałem jakiś wartości?.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
andrzej75    33

Doczytałem się że jest kilka wersji spolszczenia - ja miałem pobrane wszystko z jednego linku, a tam spolszczenie jest v1.0. Pobrałem finalne i stawiam raz jeszcze moda. Mam nadzieje że pomoże, bo w poprzednia wersje moda tez nie dane było mi pograć spokojnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kondotier    2 793

@Akron1112 wystarczy tylko w w inwentory i w actor. Ale czy w actor zmieniłeś też w linii 194? Bo w nim trzeba dwukrotnie.

I jeśli potrafisz, to popraw mu niski przysiad, na jeszcze niższy. Przyda się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Akron1112    2

Dzięki za podpowiedz,o tej linii nie wiedziałem,ale już jest dobrze i zbieram wszystko co da się sprzedać u handlarzy.

A propo przysiadu jakie wstawić parametry bo jeszcze z tym nie eksperymentowałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kondotier    2 793

@Akron1112 - W temacie dla OP-2 @cichy wstawił wartości jakie trzeba wprowadzić dla naprawdę niskiego przysiadu.

Możesz też poszukać w dziale ogólnych porad do "usprawniania" modów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zwinny    0

Ech kolejny problem, gdzie jest ten schowek bandytów w jupiterze i magazyn wojskowych
Co do schowka to gdzieś on powinien być w okolicy oazy bo znalazłem tam ciało stalkera i miał w ekwipunku notatkę

Mam też kod do zamka od magazynu wojskowego ale za nic nie mogę go znaleźć 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Junx    1 140

Panowie mam problem, po wybiciu bandytów i odblokowaniu drogi na wysypisko poszedłem po arta dla żwawego (meduza) była na północ od bunkra sida. I gdy chce przeskoczyć przez płot to mnie wywala bez loga, wersja - 1.0006 (Steam), wersja moda - NS2016_FIX_PL.

PS. Zapis o 1 w tył nie daje wiele, wywala cyklicznie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Tym razem problem z p..m Windowsem 10. Do zeszłego tygodnia pykałem w NS 2016 i poza sporadycznymi wywałkami było technicznie ok. W zeszłym tygodniu lapek pobrał automatem najnowszą aktualizację Windowsa i wszystko się rozsypało. Gry nie daje się w ogóle uruchomić. Wyskakuje komunikat, że mam nieaktualnego Windowsa i że muszę mieć przynajmniej XP... Choć zainstalowana jest 10ka... Ręce opadają. Przy próbie odpalenia jako administrator to samo, w trybie zgodności również. W trybie diagnostycznym mam komunikat, że "Aplikacja XR_3DA jest niezgodna". Napisałem w zeszłym tygodniu do osłów z pomocy technicznej Microsofta ale nikt nie pochylił się na razie nad problemem. Czy ktos z forumowiczy ma jakies rozwiązanie dla mojego problemu ?

Pozdrawiam i dziękuję

Jacek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kazik    595

1. Wyłącz automatyczne pobieranie aktualizacji i przestaw na wyszukiwanie ręczne:

2. Odinstaluj ostatnią aktualizację.

3. Daj znać czy pomogło.

• Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo dziękuję za saport. Przykre to, że Microsoft kreuje takie g..., które nie chce właściwie współpracować a do tego nie raczy naprawić swoich błędów czy nawet odpowiedzieć na zgłoszony problem. Jak potrafią pomóc niekomercyjni a uczynni forumowicze. Za co serdecznie dziękuję. Obejrzałem filmiki, zblokowałem automatyczną aktualizację, wywaliłem dwie pobrane aktualizacje z 11 i 12.X i znowu SoC NS 2016 działa aż miło :-)

Jeszcze raz wielkie dzięki.

Pozdrawiam

Jacek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kazik    595

Fajnie, że pomogło :) 
Ja ze swojej 10 tki jestem bardzo zadowolony ale używam wersji okrojonej o połowę z forum winclub.pl
bo "fabryczna" jak dla mnie jest za bardzo przekombinowana i szpieguje użytkownika, że aż aż...
Dlatego zaraz po instalacji systemu używam (i Tobie proponuje) darmowego małego programiku Destroy Windows 10 Spying. Można poczytać o nim i go pobrać np:
http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/zabezpieczajace/Destroy_Windows_10_Spying.html

Lub z załącznika:
antyszpieg.rar

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność