Skocz do zawartości

Problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie? jak prawidłowo skonfigurować udzwig w plikach.Wpisałem w trzech plikach po 400 kg ( actor - ltx,inventory_sect ltx,drrr.script)

W grze mam teraz 480 kg wraz z egzą bandytów, a mogę nazbierać fantów do 180kg bo wyskakuje info, że jestem już przeciążony, ale za to mogę biegać bez przerwy bo teraz się nie męczę.

Czy gdzieś nie dopisałem jakiś wartości?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech kolejny problem, gdzie jest ten schowek bandytów w jupiterze i magazyn wojskowych
Co do schowka to gdzieś on powinien być w okolicy oazy bo znalazłem tam ciało stalkera i miał w ekwipunku notatkę

Mam też kod do zamka od magazynu wojskowego ale za nic nie mogę go znaleźć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie mam problem, po wybiciu bandytów i odblokowaniu drogi na wysypisko poszedłem po arta dla żwawego (meduza) była na północ od bunkra sida. I gdy chce przeskoczyć przez płot to mnie wywala bez loga, wersja - 1.0006 (Steam), wersja moda - NS2016_FIX_PL.

 

PS. Zapis o 1 w tył nie daje wiele, wywala cyklicznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tym razem problem z p..m Windowsem 10. Do zeszłego tygodnia pykałem w NS 2016 i poza sporadycznymi wywałkami było technicznie ok. W zeszłym tygodniu lapek pobrał automatem najnowszą aktualizację Windowsa i wszystko się rozsypało. Gry nie daje się w ogóle uruchomić. Wyskakuje komunikat, że mam nieaktualnego Windowsa i że muszę mieć przynajmniej XP... Choć zainstalowana jest 10ka... Ręce opadają. Przy próbie odpalenia jako administrator to samo, w trybie zgodności również. W trybie diagnostycznym mam komunikat, że "Aplikacja XR_3DA jest niezgodna". Napisałem w zeszłym tygodniu do osłów z pomocy technicznej Microsofta ale nikt nie pochylił się na razie nad problemem. Czy ktos z forumowiczy ma jakies rozwiązanie dla mojego problemu ?

Pozdrawiam i dziękuję

 

Jacek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za saport. Przykre to, że Microsoft kreuje takie g..., które nie chce właściwie współpracować a do tego nie raczy naprawić swoich błędów czy nawet odpowiedzieć na zgłoszony problem. Jak potrafią pomóc niekomercyjni a uczynni forumowicze. Za co serdecznie dziękuję. Obejrzałem filmiki, zblokowałem automatyczną aktualizację, wywaliłem dwie pobrane aktualizacje z 11 i 12.X i znowu SoC NS 2016 działa aż miło :-)

Jeszcze raz wielkie dzięki.

 

Pozdrawiam

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że pomogło :) 
Ja ze swojej 10 tki jestem bardzo zadowolony ale używam wersji okrojonej o połowę z forum winclub.pl
bo "fabryczna" jak dla mnie jest za bardzo przekombinowana i szpieguje użytkownika, że aż aż...
Dlatego zaraz po instalacji systemu używam (i Tobie proponuje) darmowego małego programiku Destroy Windows 10 Spying. Można poczytać o nim i go pobrać np:
http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/zabezpieczajace/Destroy_Windows_10_Spying.html

Lub z załącznika:
antyszpieg.rar

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Problemów ciąg dalszy. Misja - odnaleźć dla Woronina komp + videonadajnik w DM. Wchodzę do napromieniowanego pomieszczenia i na podłodze znajduję jedynie notatkę dla Dzika bodajże, że videonadajnik schowano w domu na MW. Niestety tam gdzie komp powinien być i gdzie był poprzednio (ale wówczas nie było notatki...) - przed problemami z aktualizacją Windowsa jakie powyżej opisywałem - kompa niet. Czy da się usunąć jakoś ten problem lub też czy wykonanie tej misji dla Woronina jest kluczowe dla dalszego rozwoju fabuł ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekrowinski - grając, nie miałem takich problemów. Aby wywołać item, można zrobić zapis i wgrać ponownie. A MW nie są zbyt wielkie, tak że gdy pierwszy sposób nie pomoże, wejść na nie na nowo z sąsiedniej lokacji. Obejrzyj filmik od 4 min. : https://www.youtube.com/watch?v=LL9rwbz1N7U

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne 2 problemy. Sam już nie wiem czy techniczne czy fabularne. Pierwszy - dostałem SMSem misję - będąc we Wschodniej Prypeci (po zabiciu bibliotekarzy w pralni na zlecenie Kulinara chyba) na odnalezienie zaginionych naukowców na Jupiterze. Automatem zaznaczyło się nowe przejście nieopodal, w wystającym bunkrze (tak jak w bazowym Zewie Prypeci, gdzie jest droga z podziemi Jupitera na WP). Tyle tylko, że w bunkrze jest krata, której nijak nie daje się otworzyć, brak opcji (F). Drugi feler to podobny kłopot z kodem do Warlabu od Siaka, za wykonanie misji dla niego. Dał kod do drzwi na Radarze na zakręcie do Prypeci... To chyba Warlab ? Ilekroć włażę tam na górę na zamku szyfrowym nie ma opcji zielonego i czerwonego klawisza i możliwości wklikania kodu... Trzeba coś jeszcze zrobić dla Siaka ? Jako następną misję chciał bodajże Raging Bulla i jeszcze jakąś giwerę ale nie ma tego nigdzie opisanego w zadaniach i nawet nie wiem co mu jeszcze przynieść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekrowinski - A pomogłeś Matwiejowi przenieść się do pralni? SMS to nie wszystko. Matwiej ma jeszcze kilka zadań, a Radar załatwisz przy okazji. Nie za bardzo rozumiem, o jakim bunkrze we wsch Prypeci piszesz. To to wejście do podziemi?

Zobacz od 16 min zadania Kulinara.

https://www.youtube.com/watch?v=VBjFiZrACT4

Oraz zobacz ten w całości.

https://www.youtube.com/watch?v=X3hJABS5pqo

Czy wziąłeś od Iwancowa w bazie Powinności z Baru zadanie na Playboja? No i są jeszcze inne zadania, które kierują do labu, bodajże o nr X8.

Zobacz 18:30 https://www.youtube.com/watch?v=RBRUcJV_31Q

Kod 1287975. A jeśli nie masz pełnej tekstury tego kodowego zamka, to pokombinuj z oświetleniem i szczegółowością tekstur.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.