Skocz do zawartości

Problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie i dzięki za deklarację :)

Ale pisz poprawnie... Nie wiem ile masz lat ale np. zaczynanie zdania z małej litery? Podwójne litery?

BTW Kiedy to było gdy ja pisałem pierwszy post na forum ? 
Miałem być krótko ale...  temat forum fajny ludzie fajni i tak parę lat już minęło ;)

Pozdrawiam.
OldMan

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Brak poprawności  literowych i nie tylko wynikał z pośpiechu,ale poprawię się na przyszłość

Problem kolejny takiej samej natury-wyjazd na pulpit po probie kliknięcia zakładki "dziennik"

o to część loga :

[error]Expression    : no_assert
[error]Function      : CXML_IdToIndex<class CEncyclopediaArticle>::GetById
[error]File          : e:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrgame\xml_str_id_loader.h
[error]Line          : 112
[error]Description   : item not found, id
[error]Arguments     : kostya_documents1

Jeśli odbiegam od przyjętych standardów to proszę o informacje , nie mam doświadczenia jeszcze w utrzymaniu konkretnej formy opisywanych problemów.

W każdym razie wracając do tego Errora, czy nie powinienem zrobić reinstalacji?,lub jakimi manewrami mógłbym to naprawiać by nie dochodziło do wyjazdów z gry?

Dodam również że po kilku wyjazdach na pulpit pod rząd ,czas ładownia sejwa i przejścia między lokacjami potrafi się totalnie zrombać i zamulić do ponad 6-7 minut ,naprawiam ten problem zmieniając ścieżkę katalogu gry ,poprzez dodanie kolejnego podfolderu gdzie mieści się instalacja

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Pisownię poprawiłeś ale nie do końca ;) 

Co do moda miałem Ci napisać wcześniej ale te błędy które masz moim zdaniem wynikają właśnie
ze źle postawionego moda.

Na pewno nie zostaniesz bez pomocy.
Jeśli chcesz mieć wszystko na bieżąco nie tracąc gry wstaw aktualnego sejwa sprawdzę u siebie.

Wstawię potem swojego sejwa a Ty przeinstaluj moda wczytaj i daj znać co i jak :)  

Pozdrawiam.    

p.s. 

Na forum jest wyszukiwarka korzystaj z niej.
Wpisując Twój error 
[error]Arguments     : kostya_documents1
znalazłem co ciekawe moją podpowiedź na stronie 16:

 

 Czyli trzeba przeinstalować całość ;)  
Unikaj spawnera i traktuj go jako ostateczność.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem  u mnie jest ok.

jantar error klikniecia dziennik w pda ok.dds
jantar error klikniecia dziennik w pda ok.sav

Przeczytaj cały mój poprzedni post dodałem p.s....
Używasz za często spawnera.
Zostawiłem Ci kilka rzeczy w skrzynce których nie powinieneś mieć w ekwipunku.
Sprawdź. Przeinstaluj całość i graj dalej.
Gdyby coś pisz :)     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo ,zabieram sie odrazu za czytanie,ściągam na nowo sollke, podstawe mam też ściągniętą bo płyty nie mam,czy jest jakiś dobry link do SoC? wolałbym nie bazować na tym co kiedyś zaciągnołem bo pochodzenie tego jest nie jasne

(Spawnera zaczołem używać z powodu błędów,które mnie blokowały w posuwaniu się do przodu ale to prawda że zadużo )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy problem :(
Wychodzi na to, że nie masz oryginału gry SoC.
Oryginał w necie kosztuje około 15zł + przesyłka czyli około 25zł.
Na przykład tu https://www.olx.pl/oferta/stalker-cien-czarnobyla-shadow-of-chernobyl-CID99-IDrTsfJ.html#f4afaa2833
Możesz tez kupić grę na STEAM.
Ureguluj temat i daj znać.

I żeby nie było, że cwaniakuję:

20180526_010742.thumb.jpg.21d747800ed28016c77407e50267cde3.jpg


To moja kolekcja STALKER :) 
Co ciekawe w Czyste Niebo nigdy nie grałem.
W ogóle nie używam tych płyt korzystam z wersji repack ale to już inna bajka :)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@koolkin - Nie ma precyzyjnego wskazania. Nie możesz tylko mieć w plecaku zbyt wielu rzeczy ( masz taką informację ), które mogą wywoływać hałas.

Koło kamieni które będą stanowiskiem strzeleckim, masz taki maszt z anteną. Przynętę wyrzucasz koło niego. Wcześniej zrób sobie twardy zapis, bo możesz za pierwszym czy drugim razem nie utrafić.

Fiksa na celownik masz wgranego? Inaczej nie strzelisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Probuje właśnie (troche znam rosyjski)..poczytać..czy zmian nie ma w tym najnowszym patchu..doczytałem tylko ,że np  droge na bagna otwiera Sidor ne Fanat, ..co do magazynów, doczytać nie mogę. Fleszkę Krugłowa dałem barmanowi..powiedzał tylko,że ,,powinnośc powinna być tym zainteresowana,,..i w tym momencie zawsze monit był o drodze na magazyny. Guest na granatnik od Woronina wziałem..ale na magazyny drogi z baru nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale jeszcze zobacze z tym drugim zadaniem Sidora na walizkę z bazy wojskowej na Kordonie. Jakaś współzależność moze po tym patchu najnowszym jest co do otwierania przejść, zmian jest sporo ( poprzednia wersję NS 2016 ukończyłem)..ta wersja wydaje mi sie bardziej hardcore, mutanty wiele silniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, piszę w problemach technicznych bo nie wiem czy to problem techniczny czy tak idzie fabuła i kompletnie nie wiem o co chodzi, a mianowicie, po skończonym zadaniu w x18 w Dolinie mMroku mam się udać do Mrocznego Parowu ale po spojrzeniu w PDA zobaczyłem że koleś którego mam zabić dla Łysola z Baru jest na "Niezbadanych Terenach" (swoją drogą jak się tam dostać ? to jest w Dolinie Mroku ? na Wysypisku ? czy pomiędzy ? bo PDA jakoś dziwnie to wskazuje) i gdy dochodzę do miejsca gdzie przechodzi się z Doliny na Wysypisko, trafiam na 4 wojskowych, oczywiście strzelają, chowam się pod drzewem i rozwalam trzech i w pewnej chwili włącza się filmik po czym Naznaczony mówi że musi udać się do Baru do jakiegoś Docenta, po wszystkim znika cały HUD i celownik, pomyślałem ze przejdę z Doliny do Wysypiska to gra się jakoś naprawi ale nie, nadal to samo, do tego odzywa się Sidor z jakąś robotą, o co tu chodzi ? To tak ma być czy jak ? Dodam że od wyjścia z x18 mam zawroty głowy, wiecie takie jak po ataku kontrolera że wiruje wszystko, obraz się rozjeżdża, czyżby to był powód udania się do Docenta ? Hmm ? Nie wiem, no i co z tym HUDem ? W opcjach wszystko jest ok.

Edytowane przez apg2312
Poprawa błędów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

To trzeba czytać co do ciebie piszą w modzie, HUD ci się zepsuł i w Barze docent ci go naprawi, może się popsuć w różnych momentach, niektórym na Wysypisku innym jak ociekają z Doliny Mroku. Z doliny to uciekasz przez Parów do Kordonu, a nie przez wysypisko. Przynajmniej ja tak zawsze robiłem zgodnie za fabułą.

Jak sie sidor odzywa z robotą to do niego idź w czym problem i czego tu nie rozumiesz :062:

Zawroty głowy, hmmm nie pamietam może jesteś niewyspany?

Ps. i to są raczej problemy fabularne ;)

No i pisz trochę poprawniej bo tą ścianę się ciężko czyta ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb ahaaa czyli on się sam tak psuje? no nie wiedziałem, z reszta nawet bym się tego nie spodziewał.

Co do Sidora to sam nie wiem, tak napisałem czy to aby nie jakiś błąd że akurat w takim momencie się odzywa.

Co do spania? to jak robię tego moda to jeszcze ani razu nie spotkałem się żeby gdzieś można było spać.

@agp2312 są znaki interpunkcyjne, są spacje po przecinkach, nie ma ściany tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.