Skocz do zawartości

Problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

No to ten opis już jest mocną poradą dla grających i będą mogli sami z niego skorzystać. A pisanie do autorów to zawracanie kijem Wisły. Jak ktoś z naszych mechaników się z tym nie upora, to będzie bug występował dalej. Ma on chyba coś wspólnego z tą strefą rażenia. Perfumiarz jest na styku. Może przeniesienie go dalej od niej, na zewnątrz chałupy albo do odleglejszego budynku usprawniłoby ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam taki problem z wylotem w DM. Proszę o pomoc , ponadto mam wylot gdy zbliżam się do bazy bandytów w DM.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CModelPool::Instance_Load
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\ModelPool.cpp
[error]Line          : 111
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find model file 'new\dark_bland.ogf'.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CModelPool::Instance_Load
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\ModelPool.cpp
[error]Line          : 111
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find model file 'actors\mnp_npc\materui.ogf'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@marek74chros  Przypuszczam, że jest to repack od Komy. Jeśli go masz, to on już jest w wersji 1.0004. Nic z nim nie trzeba robić.

Chyba że potrzebujesz v.1.0005 lub 1.0006, to dodajesz patche które w tym repacku są w katalogu patche.

Ale opis instalacji NS2016 jest dla polskiej wersji CCz. Jak wstawisz polonizację na rus podstawkę, to będziesz zamiast części polskich liter miał robale. Musisz mieć polską wersję 1.0004. Możesz ją uzyskać przez degradując z 1.0006. Jest kilka sposobów i są na forum opisane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich po kilkuletniej przerwie.

Ponownie zagrałem w NS 2016, ale tym razem z Patchem 2018 i dopiero po pewnym czasie zorientowałem się, że są problemy tego typu:

1. Gdy kupuję namiar na schowek od przypadkowego stalkera, to nie otrzymuję informacji sms'em o pozycji schowka i nie ma oznaczenia na mapie.

2. Po wykonaniu zadania ,,Obrona wioski nowicjuszy przed najemnikami"  dostaje między innymi w nagrodę- przejście na bagna i jest ta sama sytuacja, czyli nie dostaję sms'em informacji o odkrytym przejściu i na mapie również go nie ma.

Dodam, że gdy grałem z patchem 2017 miałem wszystko w porządku.

Edytowane przez patryk38832
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.