Skocz do zawartości
Gość Nieaktywny

Nowe Metro! [ZWIASTUN]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nieaktywny

Z tego co wiem za dużo informacji nie ma więc wam zostawie gameplay :)

Edit :

Premiera w 2018 roku, zrobił zespół 4A Games, wyjdzie na pewno na PC i Xbox One. W Metro Exodus ponownie wcielimy się w znanego z poprzednich części Artyoma, ale teraz większość kampanii rozegra się w rosyjskiej dziczy, na dużych nieliniowych mapach. Gra opowie historię trwającą cały rok i w jej trakcie zobaczymy jak kolejne pory roku zmieniają wygląd map.
Źródło: Gry-online.pl

Sorry za czarną czcionkę. Naprawione - Ranger801

Edytowane przez Nieaktywny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wow, dobra wiadomość! Głuchowski coś mówił nie tak dawno temu, że uniwersum będzie rozwijać się w grach i oto jest.

Nie grałem w Last Light, więc oceniam przez pryzmat jedynki. Wszystko ładnie i kolorowo... no właśnie - za kolorowo. Atmosfera jest mniej surowa - a może tylko mi się wydaje, za wcześnie by ocenić obiektywnie.

Niemniej jednak ta sama ekipa, obydwie gry zebrały dobre oceny, zatem trzymam kciuki. Dzięki za niusa, @Nieaktywny:) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oficjalne wideo:

Ciekawie jak będzie z fabuła, bo jak akcja w ruskiej dziczy to pewnie po wydarzeniach z M2035.

Edytowane przez sedoro
  • Dodatnia 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Artyom? Zabili go i uciekł?

Kolorowo jak widzę. Ciekawe czy przejęli ten koncept z jedenj z książek gdzie inspirowali się mózgozwęglaczem z Cienia Czarnobyla. Ci co czytali może wiedzą o co chodzi...

No i jak zawsze - cieszy że przerobili silnik mocno dla większych przestrzeni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hejże, panowie - pamiętajcie, żeby nie spoilerować książek!

Wstyd się przyznać, ale nie czytałem jeszcze wszystkich :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Sierioża

spoilerów nie wrzucam, poza Metro2033 nie czytałem innych książek z tej serii a wpadłem na jakieś spoilery samemu i to takie w stylu „chyba oni sobie w tym momencie jaja robią...". Jeśli są one prawdziwe a nie zmyślone to czeka cię wielka niespodzianka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam prośbę. Chciałbym zlokalizować, gdzie mniej więcej toczy się akcja tego trailera, ale niestety nie znam rosyjskiego. Czy ktoś mógłby rzucić okiem na trailer w okolicach 2:23 i przetłumaczyć jakieś nazwy własne, które pojawiają się na mapie trzymanej przez Artyoma?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grafika wygląda niesamowicie! I tu rodzi się problem...czy komputer z NASA będzie potrzebny, żeby ta gra ruszyła? No chyba, że zoptymalizują to na takim poziomie jak Wiedźmina 3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Nieaktywny

@Trikster Czytałem w Internecie , że tam jest dopływ Wołgi na mapie . "Elektrowni wodnych na Wołdze jest wiele, ale żadna z nich nie pasuje do niewyraźnej nazwy, którą możemy próbować odczytać na mapce. Także widoczne na niej wioski nie znajdują się nad wołgą. Wygląda na to, że będziemy mieli do czynienia z lokacjami fikcyjnymi, ale oczywiście silnie wzorowanymi na prawdziwej Rosji." - Gamezilla.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Trikster Po prawo na górze: Zapuszenskij Les, na dole rzeka Wołga, nad nią Skolina, na lewo od Skolina Ranżurowo.593eeb0cdda7b_Beztytuu.thumb.jpg.89107de6d2ee6cd334faa78bb8c31995.jpg

Edytowane przez sedoro
  • Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Nieaktywny

Takie małe nowe informacje :

- Twórcy tworząc gre inspirowali się grami serii S.T.A.L.K.E.R.

- Twórcy obiecują , że zrobią wszystko żeby gracze ze słabszymi kartami graficznymi mogli grać bez żadnych problemów , a ci z najlepszymi z najlepszą grafiką.

„W przypadku PC chcemy się upewnić, że nawet jeśli posiadasz słabszą kartę graficzną, która mieści się w zakresie naszych wymagań sprzętowych, gra nadal będzie działać płynnie i wyglądać świetnie. Ale jeśli masz niesamowitą kartę z najwyższej półki, i tak rozniesiemy ją w drobny mak. Wyeksploatujemy ją do granic możliwości” - Jon Bloch, producent wykonawczy ukraińskiego studia.

- Gra zaczyna się ( niektórzy mogą to uznać za spoiler więc ukryłem dla tych co nie chcą wiedzieć ;) )

Spoiler

od ucieczki Artioma i niewielkiej grupy ocalałych pociągiem z Moskwy.

- Podróż ma się ciągnąć przez cały kontynent i trwać aż rok. W trakcie gry przemierzać będziemy tereny Rosji.

- Upływający czas i pory roku mają wpływać nie tylko na otoczenie, ale i na naszego bohatera.

- Będziemy intensywnie eksplorować świat na powierzchni.

- W grze będziemy mieli znacznie większą swobodę modyfikacji naszej broni.

- Na różnych przystankach pociągu mamy spotkać nowych ludzi i ideologie, nową faunę, środowisko i tak dalej.

źródło : http://gry.onet.pl/metro-exodus-gra-zabierze-nas-na-roczna-podroz-po-rosji/h8lmz8

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=104435

Edytowane przez Nieaktywny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta