Skocz do zawartości

Włączanie CoC


Seal0s

Rekomendowane odpowiedzi

@Paranoia - o instalacji na różnych dyskach lub partycjach, pisali autorzy moda na jego stronie macierzystej, kiedy rosyjscy gracze mieli problemy jak @Seal0s. Było tam chyba jeszcze jakieś wyjaśnienie, ale jego już nie pamiętam. Ja tę informację tylko powtórzyłem. Instalując CoC na innej partycji niż ta na której jest system, nie miałem najmniejszych problemów z uruchomieniem i grą. A skoro autorzy moda takie coś nakazują, widocznie wiedzą co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kondotier napisał:

@Paranoia - o instalacji na różnych dyskach lub partycjach, pisali autorzy moda na jego stronie macierzystej, kiedy rosyjscy gracze mieli problemy jak @Seal0s. Było tam chyba jeszcze jakieś wyjaśnienie, ale jego już nie pamiętam. Ja tę informację tylko powtórzyłem. Instalując CoC na innej partycji niż ta na której jest system, nie miałem najmniejszych problemów z uruchomieniem i grą. A skoro autorzy moda takie coś nakazuję, widocznie wiedzą co robią.

 

eee... to nie milicja, nie musisz się tutaj tłumaczyć...

 

Poza tym, autorzy moda nic nie nakazują tylko sugerują, by po prostu wyeliminować jakiekolwiek problemy i niedopatrzenia instalacyjne użytkowników(bo po co później spędzać czas powtarzając wszystkim by nie mieszali plików gier).

Z technicznego punktu widzenia, miejsce instalacji nie ma najmniejszego znaczenia tak długo jak nie jest to ten sam folder co Zew Prypeci. Ale możesz nawet wypakować CoC'a w nowym folderze w miejscu gdzie jest właśnie Zew Prypeci i gra będzie działać póki zawartość gry CoC jest w tym oddzielnym folderze. Ja sam mam wszystkie Stalkery i Samodzielne mody do niego jak CoC czy CoM w jednym folderze: "C:\Games" Pic polega na tym by po prostu nie mieszać ich razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Seal0s napisał:

Więc ktoś ma jakieś pomysły co zrobić?

 

Jeszcze raz:

Rozłożyłem tę instrukcję na 14 punktów byśmy mieli pewność że nic nie mieszasz w czasie instalacji.

 

Powiedz nam czy instalujesz w ten sposób, bo nie ma takiej możliwości by coś spaprać przy instalacji CoC, zrozumiał bym błędy i crashe w czasie gry, ale sama instalacja to powinno być mniej niż 5min roboty...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.