Skocz do zawartości
vidkunsen

Advanced Gameplay Mod

Rekomendowane odpowiedzi

vidkunsen    959

17887144.jpg

http://stalker-mods.clan.su/load/s_t_a_l_k_e_r_chistoe_nebo/s_t_a_l_k_e_r_chistoe_nebo/advanced_gameplay_mod/4-1-0-2455

Niebo 1510, Język rosyjski, ok. 3,5 Gb + podstawka - wersja beta, zmiany: śpiwór, broń, pancerze, NPC, scenariusz i inne(dopiero gram więc jeszcze wszystkiego nie widziałem).

Stąd pobierasz: https://cloud.mail.ru/public/Lh8y/EjYzz364E

p.s. beta dlatego, że mogą być wyloty na różnym sprzęcie i autor się zabezpieczył.

Edytowane przez vidkunsen

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
blablabla    273

Postanowiłem się trochę pobawić w testera i na pierwszy ogień wziąłem tą modyfikacje. Są to moje wrażenia po około godzinie gry.

Początek okazał się całkiem dobry, od razu rzuciła mi się w oczy lepsza grafika oraz nowe bronie:

Spoiler

ss_bajtek_07-12-17_16-56-13_(marsh).thumb.jpg.81642f5669445d42e4a6d2f30d889d68.jpg

Przyznam że w żadnej innej modyfikacji nie widziałem jeszcze tego modelu, ale idzmy dalej. W parze z nowym uzbrojeniem powinien iść w dobry system strzelania, niestety w tej modyfikacji jest on średni. Sam "feeling" strzelania jest całkiem całkiem, pociski wchodzą, broń odskakuje niby wszystko w porządku, ale jest jeden zgrzyt, broń nie ma obrażeń. O co mi chodzi, otóż strzelając z mosina do bandyty możemy go spokojnie zabić jednym góra dwoma strzałami, ale strzelbą już przyjdzie nam trafić minimum 3 razy by delikwenta ukatrupić. Co do ukatrupiania, Szrama jest praktycznie nie zabijalny, szeregowy bandyta potrzebuje minimum 5 strzałów z bliska z Toz'a by posłać nas do piachu (gram na poziome STALKER, nie noszę żadnego armora) co z dużą ilością apteczek daje nam na poziomie średnim BANALNĄ rozgrywkę. Sprawa ma się lepiej z niektórymi potworami (naprawdę niektórymi, dzik nie może nas trafić, serio), pijawki to prawdziwi terminatorzy, nie raz zabiły mnie jednym ciosem, a NPC dosłownie odlatują. Jak widać są duże problemy z balansem, ale zostały nam jeszcze inne aspekty rozgrywki.

Grafika przykuwa oko, Atmosfear robi robotę i nawet na statycznym robi całkiem miłe wrażenie:

Spoiler

ss_bajtek_07-12-17_16-55-19_(marsh).thumb.jpg.1a36ee42f9409bd9a39e181e69f48121.jpg

@vidkunsen pisał coś o scenariuszu. Opuściłem już bagna i na razie nie zauważyłem żadnych zmian jak i nowych zadań więc na razie ten temat zostawię w spokoju.

Postaram się dopisać coś więcej w póżniejszym czasie (jeśli będę jeszcze w ową modyfikację grał :P).

• Dodatnia 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność