Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musisz wstawiać tyle. Wystarczy trzy od góry.
Twój sejw u mnie się uruchamia. Przenieś swoje sejwy w bezpieczne miejsce i jeszcze raz postaw moda
bo tak po mojemu raczył się wysypać. 
p.s. Jak uporasz się z Kontrolerem przejdź obok traktora. Lalka będzie miała WAŻNĄ podpowiedź ;) 
Spradzwony sejw:
galaxy_quicksave ok.dds
galaxy_quicksave ok.sav    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeregowy Killer - Miejsc z których strzelasz do śmigłowca jest wiele. Wg. zadania z moda, powinieneś strzelać do niego z wieży w remizie. Tam na samej górze, masz dodatkowe pociski do granatnika.

Musisz tylko spowodować jego przylot, a to skąd go trzaśniesz jest obojętne. Kolejny raz powtarzam. Myślenie i chytrość w tym modzie, to 99% sukcesu. Ten 1% to szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie - jak nie zdąży w 15 sek. - do Skidana, zakradnie się na strażnicę, zabierze odpowiednie wdzianko i pójdzie przez tunel z elektrami. Jak będzie myślał i wykaże się chytrością, to powinien przejść już za drugim razem.

A było nie było, to dodatkowy kawałek gry, z dwoma ciekawymi zadaniami. Warto je zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeregowy Killer - będąc w ruinach za mostem u Andrzeja, po uratowaniu wojskowego poszedłeś od razu do przejścia na wysypisko, czy najpierw wg podpowiedzi wojaka, do jego rozbitego śmigłowca? Warto zrobić to zadanie.

No i zastosuj się do rady @apg2312 - bo nikt już za rączkę Cię prowadził nie będzie. Szczególnie do rady: cyt. " Albo samemu kombinować ? ".

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ukończyć moda mimo mocno ograniczonego (ostatnio) czasu jaki mam na grę.

Wrażenia - bardzo pozytywne. Szczególnie scenariusz. Rozbudowany, ale rozsądnie prowadzi gracza od początku do końca. Nareszcie pojawił się element, o który zawsze miałem pretensje w większości modów, wyświetlania w PDA zadań do wypełnienia. Tutaj mamy je i spokojnie możemy zająć się myszkowaniem po całej lokacji, a zawsze jest czego szukać i coś do znalezienia. To też duży plus moda. Każde miejsce ma swoje tajemnice i niespodzianki. Niby mamy zrobić zadanie główne, a przy okazji trafiamy na coś nowego co poszerza zdecydowanie fabułę. 

Spoiler

ss_user_12-23-17_20-15-13_(l12u_control_monolith).thumb.jpg.4850612234cd4adedef347ee9dd0c323.jpg

Minusem dla mnie jest system naprawy broni. Pancerze ok. Ale broń ? Dobrze, że jest jej dużo. 

Nieważne. Mod godny polecenia więc chyba pyknę jeszcze raz.

   

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczony Kordon Wysypisko  otwarte przejście na Dolinę Mroku i trochę ruszony Agroprom:

Niestety oddałem arta na początku i jedyne czego mi czasami brakuje to żarcie. 90% znalezionego jedzenia jest zatruta i odtrutka nie pomaga a np na Agropromie nie ma żadnego ogniska gdzie można by było coś ugotować.. 

Pytanko dotyczy grobu na zboczu hałdy z odpadami na Wysypisku (na nim zdobyłem Lampę Śmierci). Nie mogę użyć  szpadla przy krzyżu.. Wybieram "użyj" i nic się nie dzieje.  Kombinowałem na wszystkie sposoby. Na filmach goście po prostu podchodzą i kopią... Może ktoś wie o co kaman ?

ss_oldman_12-24-17_00-22-55_(l02_garbage).thumb.jpg.442c740c1718dbde3324349b6ca3baee.jpg
          

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik   Na Agro musi być ognisko koło baraku przy INB i chyba w tunelu.  Jeśli oddałeś arta Skidanowi, to go sobie zespawnuj. Działa.

Z grobami nie miałem żadnych problemów. Ale jak jednego nie weźmiesz, nic się nie stanie. Nie ma takiego obowiązku. Karma ci się nie zmniejszy.

Masz już arta ją pokazującego? Możliwe że masz ją skrajnie niską i mod daje jakąś blokadę. Na Agro anomalia ją poprawiająca lata od tunelu do bagienka, a na Wysypie Od Czarnego Lasu do Pchlego.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem: i trochę ruszony Agroprom tak, że wiele jeszcze do zrobienia.
Mam jeszcze jeden problem. Dodałem sobie ten brakujący artefakt ale pod literą T miałem zapisane stałe kucanie co i tak nie działało a teraz wybieram F5 używam artefakt Szkiełko bo taki mam celuję niedaleko naciskam T i nic się nie dzieje :( Wrócę na Agroprom ale raczej nie dzisiaj... 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik Bo nie kucaniem a Użyj. I celować musisz dokładnie w jakiś przedmiot lub plecak na drzewie, albo gałąź obok niego. Czasem nawet tak się może zdarzyć, że teleportując się na drzewo, strącisz plecak na ziemię. Lepiej więc strzelać do nich ze strzelby. Celować można też lornetką.

A jak już będziesz miał kombinezon tych "obcych", to możesz się teleportować z jego pomocą i takich specjalnych akumulatorków. Całym, teleportujesz się we wskazane miejsce, a pozostałą w inwentarzu połówką, wracasz do miejsca skąd się teleportowałeś.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.