Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@konkun11  - Zobacz w arcie, on zwiększa też udźwig. Ja tych artów znalazłem 7, tak że nie musiałem stosować innych, no i udźwig miałem ponad miarę.

Po Obrzeżach i Kordonie, powinieneś mieć conajmniej cztery. Na Obrzeżach były w schowkach na drzewach.

I jest takie coś, że AK47 z lunetą i Sajga kupiona w sklepie, są bronią z którą najlepiej przechodzić moda. Można dodatkowo trzymać jeszcze tę czterolufkę z Kordonu. Naboje z solą do niej, są tak samo skuteczne jak śrutowe.

@zsv23  - Mod ma swoją ludzką historię. Był robiony na raty, bo wojna w Donbasie zniszczyła autorowi sprzęt. Zbierał potem materiał moda u swoich pomocników. Stąd ma sporo niedoróbek i jedną z nich jest blokada ciężkiej amunicji. Gdyby tak było zamierzone, to tej amunicji by w modzie nie było.

No i skorzystaj z tej wstawki od @smox , będzie Ci się lepiej grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia. Mod bardzo mi się podobał, kiedy zobaczyłem dedykację na końcu, to nawet się wzruszyłem.

Teraz przechodzę sobie drugi raz i odkrywam rzeczy, które wcześniej ominąłem. W związku z tym mam dwa pytania:
1) za Żelazną Kurtyną jest rozbity UAZ, co do którego lalka daje podpowiedź, żeby popytać ludzi, czy nie widzieli PDA. Zagadałem z Andriejem, dał mi PDA i dostałem na mapie znacznik "punkt ewakuacji płk Krasnowa". Punkt ten widnieje za wioską kotów na Kordonie. Poszedłem tam, ale żadnego schowka nie znalazłem ani nic. To tylko tak dla bajery czy coś tam jednak jest?

2) Czy ktos pamięta, skąd wypada ostatnia kapsułka z tych trzech, za pomocą których tworzymy w X-18 artefakt "pancerz"? Jedną mam z kontrolera na ATP, drugą z dzika, z którego była zrobiona zupa, a trzecia...?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam . Utknąłem na Kordonie przy próbie przejścia przez wiadukt . Na dachu młyna pojawiła się wieżyczka strzelnicza i nie pozwala na podejście do krzaka w którym zadanie karze się ukryć i poczekać na śmierć napastników . Czy coś zrobiłem żle , czy może jest jakiś sposób na oszukanie tego ustrojstwa . Będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kowalosiu69 - Zabrałeś "nibypendrajwa" obcym, to teraz nie chcą cię wypuścić z Kordonu. Zrób jak napisał MaklerR. Jak nie masz dobrego karabinu, to musisz omijając te parzydła wleźć na strych młyna i samopał z tymi lepszymi ładunkami wystarczy. Strzelasz przez dziury w dachu. Ale nawet ze snajperki, trzeba oddać conajmniej 10 strzałów. Sądzę, że na Obrzeżach byłeś i schowek maski znalazłeś.

No i jest jeszcze jeden sposób jak się nie uda przeskoczyć pod mostem. Wracasz do handlarza, rozmawiasz, dostajesz zadanie na specjalny kombinezon ze strażnicy. Idziesz tam na określonych warunkach, zdobywasz kombinezon i przy okazji uwalniasz biedaka który w areszcie znalazł się za to, że dał ci się oszukać. Musicie obaj dotrzeć do wioski.

W kombinezonie idziesz do tunelu z elektrami i tam oprócz obserwowania ich przesuwania, idziesz za nimi w bardzo niskim przysiadzie tuż przy ścianach. Da się przejść i dostajesz potwierdzenie że przeszedłeś.

No i masz dodatkową, ciekawą grę.

Ale zanim to zrobisz, trzeba zabrać arta z dachu przystanku. Jak go nie masz, to jednak wieżyczkę musisz unieruchomić, bo Ci nie pozwoli. Jak się dostać na dach przystanku, jak skrzynie się poprzewracają, pokazałem screenami. Tych artów w całej grze jest sporo, to możesz z przystankowego zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz w/w metod wymienionych przez Kondotiera możesz popróbować metody zbliżeniowej.

Szybko wejść w martwe pole przez budynki do właściwego budynku i obrzucać go zaczepnymi lub obronnymi jak masz, granaty dają radę.

Jeśli byłeś w wojsku to pojęcie: manewr i odskok nie są ci obce ;):biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@kowalosiu69  - Jest po stronie skarpy, leży w trawie i najłatwiej go zobaczyć idąc od sadzawki w górę, nawet w dzień z zapaloną latarką. Jak go znajdziesz, to jeszcze zajrzyj do tej zatopionej łódki. Część bliższa brzegu.

Patrz 3 i 6 min

https://www.youtube.com/watch?v=59FOXgqgxmw&list=PLit1Wbp6EQI8M2Ow_z5OvRcLZDnjAMuWJ&index=6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i chyba zakończyła się moja przygoda z modem po przejśściu na lokację bar . O problemie  z barem mówi CINEMAN na wideo od 11 minuty. Przeszłem na patch 3.2 i dało się obejść autobus .Dalej pograłem normalnie ale nie da się wczytać zapisów z tej lokacji, za każdym razem wylot.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stanley  - Akurat posłużyłeś się jednym z niewielu błędów Sinemana.

Znajdź w temacie mojego screena z zaznaczoną drogą, jak należy przechodzić po tych szkieletach. Żadnego skakania. Podchodzisz do autobusu, wyłączasz magnetofon, wchodzisz do środka i zabierasz kolbę, będzie potrzebna na Jantarze. Inne już powinieneś mieć, zabrałeś na Wysypisku koło tunelu i chyba na Agro koło INB. 

Tyle tylko, że nie pamiętam czy przed wyłączeniem magnetofonu nie trzeba najpierw zabrać kolby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wielkie dzięki @kondotier , ruszyłem dalej. I już żadnych wypadów przy wczytywaniu sejwów w barze. Informacja  o konieczności kolejności przechodzenia przez szkieleciory powinna być gdzieś ujęta (bez podawania szczegułów), najlepiej w rozmowie z Abdulem. Kolbę bierzemy po  wyłączeniu magnetofonu. Dla innych mających problem z tym przejściem podaję że informacja o kolejności jest na stronie 11 i jeszcze jednej tego tematu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stanley  - Też się na tych szkieletach przewiozłem, więc sprzeciwiłem się pomysłowi autora moda i zrobiłem ten "szlak przeżycia".

Nie można aż tak mocno ingerować w moda. A i tak dodaliśmy Abdulowi 1. opcję dialogową, aby bez kombinowania można go było zostawić na wieży i pójśc spokojnie na Jantar. Poczytaj temat moda o prowadzeniu rozgrywki na Magazynach Wojskowych, abyś się nie wpędził w kozi róg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.