Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Gnuśniarz  - Rolą Obrzeży jest danie nam możliwości pozyskania sprzętu. No i kawałek dobrej, ciekawej gry. Można je zagrać dwa razy. Raz pomagając szabrownikom, drugi raz żołnierzom. Na dalszą fabułę nie ma to wpływu. Jeśli zagrasz dwa razy, to dalszą grę prowadzisz z tej rozgrywki, z której masz lepszy sprzęt. Wcześniej są moje screeny, pokazujące czym się można obłowić.

Mała rada. Pomagając szabrownikom, pozwól aby kurier niosący ładunek zginął. Masz z niego kombinezon o zwiększonej nośności, a zadanie nie jest zawalone, bo sam za niego kończysz robotę. Pomagając żołnierzom, zabijasz go i też masz ten kombinezon.

A AK 7,62 z celownikiem optycznym i granatnikiem, ta strzelba czterolufowa z Kordonu i kupiona przez internet Sajga, to broń na całego moda. Naboje solne do strzelby są tak samo skuteczne jak śrutowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@TheSoldy

Lekarstwo bodajże kupowało się od naukowców, wezwij ich sobie przez komputer. Przylecą śmigłowcem to kupisz.

Reduktor:

W dniu 15.10.2017 o 20:19, tom3kb napisał:

Jak zdobędziemy reduktor to w dolinie mroku z abdulem musimy najpierw zrobić quest na tej budowie z działkami, potem idziemy na wysypisko i jest tak jak opisał smox, porwanie itd Sam też popełniłem ten błąd, że poprułem z reduktorem od razu ;) Anomalia przy autobusie na drodze do baru była już wyjaśniona też na poprzednich stronach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałbym wypakować całą grę pliki db,próbowałem kilka programów i mi nie działały ,możecie polecić jakieś konkretne i dobre programy , i jak wypakować .

z góry Dzięki.

Dzięki poradziłem sobie, temat do zamknięcia.

Edytowane przez kanon1022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheSoldy

Wpisz sobie w tym temacie w szukajke "lekarstwo" to ci wyskoczy opisów. Nie pamietam jak się wzywało tych naukowców, w kompie była zakładka, że możesz robić misje dla kilku osób, jedna z nich była naukowcem, wybierałeś, że od niej chcesz zadanie, jak przylatywali to wybierałeś też dodatkowo dialog o lekarstwie.

W dniu 16.10.2017 o 23:30, kondotier napisał:

Tu mowa o Obrzeżach, a Ulik jest dopiero w DM. I Ulika dostajesz, a nie zabierasz. Połamaniec chce lekarstwo, wiec prze laptopa wzywasz uczonych i dialogiem kupujesz lekarstwo. Odnosisz lekarstwo i masz Ulika. Art bardzo przydatny, nosisz tylko w plecaku, a te anomalie jak przy zielonej kuli na Wysypisku, nie wyrzucą Ci artów z plecaka. Nie mylić z taką śnieżąca anomalią, która wyrzuca wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GlucioPL

Zakradnij się i ją rozwal, najlepiej z bliska, jak nie masz żadnej lepszej broni tylko ten pierwszy pistolet samopał, to bodajże ze szmat i kulek do łożysk zrób amunicję śrutową to szybko rozwalisz tą wieżyczkę.

Np:

W dniu 3.10.2017 o 21:52, gawron napisał:

"Wartownika" na dachu można załatwić również z pięterka, jest taka możliwość, tylko wymaga trochę gimnastyki. Cztery razy z samopału i po sprawie.

mogl8r9.jpg

Ale możesz zdjąć z różnych miejscówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GlucioPL  - To nie snajper, tylko km-samostrzał. Naraziłeś się  tym co zniknęli w młynie, nie oddałeś tej niby fleszki, to Cię z Kordonu wypuścić nie chcą. Byłeś już na Obrzeżach? Groby na Kordonie rozkopałeś? Jeśli tak, to musisz mieć conajmniej 1 snajperkę. Zza przystanku walisz do tego kaemu, ale potrzebne jest z 10 trafień. Możesz popróbować podejść bliżej, da się. A rozwalenie jest konieczne, dla kolejnego zadania przejścia za nasyp, oraz zabrania ( jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś ) z dachu przystanku dobrego, przydatnego artefaktu.

I taka informacja z wyprzedzeniem, choć w temacie już to pisałem. Za tory można przejść na dwa sposoby. Albo pod nim, gdy nasi przeciwnicy wlezą w to zabijające pole i zdążymy przeskoczyć w te kilka sekund. Albo gdy się nie uda, to przez elektrotunel. Z tym że wcześniej idziemy do Skidana, on nam daje zadanie na specjalny kostium z posterunku. Dostajemy dodatkowo sporo ciekawej gry, zabrania kostiumu, uwolnienia żołnierza-wartownika oszukanego na samym początku i umiejętnego przejścia przez tunel.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby po udanym przejściu pod mostem oddalić się od niego i zrobić zapis. A następnie wczytać zapis sprzed mostu, nie wykonać przeskoku i zrobić drugi wariant. W obu przypadkach skutek jest taki sam. Jak już pogadasz z Andrzejem i wojskowym w ruinach i wybierzecie się do północnego posterunku, puść ich samych, będą na Ciebie czekać, a Ty idź do tego śmigłowca o którym mówił wojskowy. Najpierw idziesz to trupa za nim, do żywego w anomalii, a na koniec do śmigłowca. Znajdziesz coś, z czym warto się nie rozstawać do końca moda. Wielu z grających w nieświadomości opuściło ten fragment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GlucioPL Zgadza się, była taka "zjawa". Pozabijaj koty i dokładnie przeszukaj. W jednym z nich art, który psom łamie zęby. W łódce w stawie, w jej dziobowej części następny dobry art. O tym schowku maski też pisałem. Jest tam gdzie kursor na screenie @tom3kb . Trzeba podchodzić od stawu pod górkę i nawet w dzień z zapaloną latarką na kucaka. Inaczej trawa go skutecznie przesłania. Jeśli pomagasz przemytnikom, w straży pożarnej wejdź garażu na samochód z budą. Znajdziesz pomocnika w unikaniu śmigłowców. A co i gdzie szukać, aby z Obrzeży wyjść objuczony jak wielbłąd, opisałem wyżej. Patrz nie tylko pod nogi, ale i na drzewa, szczególnie jak lalka powie "Smatri, szto on tam sprjatał. Nie trzeba włazić, wystarczy zestrzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.