Skocz do zawartości
tom3kb

Złota Kula. Золотой Шар. Завершение - ogólna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem otóż chciałem sobie jeszcze raz zagrać w złotą kule lecz podczas pierwszej ucieczki z posterunku wojskowego snajper za każdym razem mnie zabija gdy ide tak samo jak kiedyś szedłem czym to jest spowodowane ?

Edytowane przez TwojaStara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile dobrze pamiętam, to decydującą rolę gra tu czas. Trzeba szybko uciekać przez płot, zanim snajper zajmie pozycję. Można też próbować główną drogą, niektórym się udawało:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybkość to klucz. Po wybiegnięciu z celi wbiegłem po metalowych schodach, przeskoczyłem przez mur i zwiałem główną drogą, taki ze mnie Usain Bolt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za sraczykiem, dodano taki element wentylacyjny, który pomaga przeskoczyć przez płot. Idąc tą drogą, nie wywołujemy szybkiego alarmu i biegnąc do powalonego drzewa, uwalniamy się od restryktora snajperskiego. Dalej wzdłuż płotu na wysokość zaznaczonego na mapie NPCa za drogą i do niego.

Najbardziej w tej ucieczce przeszkadza zbieranie swojego sprzętu, który wg, różnych podpowiedzi, wyrzuciliśmy przed złapaniem.

W opcjach odhaczamy "Zapis w bezpiecznych miejscach", bardzo na początku, ale również i w dalszej grze, utrudniający zapisywanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi