Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przestałem go używać od radaru i mimo artów na udźwig (120 kg maks) moja postać szybko się męczy przy obciążeniu rzędu 70, wczesniej mi to nie przeszkadzało bo po prostu miałem duzo manierek i zawsze było je gdzie uzupełnić 

PODBIJAM 

Mod skończony. Myślałem, że już żaden mod mnie tak nie wciągnie, a tu proszę, całość w tydzień. Teraz tylko przetłumaczyć sobie zakończenie by coś zrozumieć :D

ss_bartek_07-10-19_21-36-48_(l12u_control_monolith).jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć dopiero zaczynam grę (4 raz =D) i jak wyjąć arta żeby go uruchomić (ten co działa tylko na obrzeżach), w opisie jest ubrać na pas wyciągnąć i kliknąć jak strzał tylko jak go wyjąć, obklikałem całą klawiature i nic, a drugie to u mnie za przystankiem jest tylko 1 skrzynia i brakuje mi 1 kola do zaporożca i za chiny nigdzie na kordonie nie mogę go znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale po 6h kombinowania sobie odpuszczę i poczekam jak trafie jakiegoś arta do teleportacji albo jak tu można sobie na moment skok podnieść, tak tylko tam skiknąć i tyle =D

Bo kombinezon jak bym nie wywalał zawsze na glebe leci, nawet naznosiłem skrzynek i innego badziewia i próbowałem sobie wierze zbudować =D i lipa.

Dobra załatwione =D

ss_predator_07-29-19_18-14-52_(l01_escape).jpg

Edytowane przez mietek1986
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mietek1986 był artefakt pokazujący karmę ja go niestety nie znalazłem, podnieść ją można było łapiąc takie okrągłe anomalie, były też anomalne rękawiczki, że jak naprawiałeś sprzęty to podnosiła się karma. Były też chyba inne anomalne rzeczy, arty które podnosiły karmę.

@mietek1986 ten artefakt pokazujący karmę to Kameleon do znalezienia na wysypisku.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kameleonem to wiem, szukałem ale nie mogę znaleźć i myślałem że jest inny sposób, a do osiągnięć jest jakieś info gdzieś czy jak, a i ci kolesie z zombifikująca bronią są jacyś nieśmiertelni czy jak, wale do takiego z aksu znalezionego w queście z czaszką i po pełnym magazynku ppanc ten mnie załatwia i troche tego nie rozumiem a koło minimapy pojawia mi się jakiś znak czerwony z ixem ?????

 

a i o co chodzi z sejwami, robie sobie 3 twarde i quick, quick mi sie posypie tzn znika zegar i menu z efami, wczytuje twarde i tam jest to samo, na agropromie jestem chce na wysypisko i mi sie poszło wszystko ....... i nie wiem co zrobić, gre mam na minimalnych ustawioną ze statykiem tylko rozdziałka to 1920 na 1080 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mietek1986  te problemy o których piszesz, pokazuje HUD. Karmę masz chyba takim kółeczkiem, które zmienia kolor od zielonego do czerwonego. I widzisz jaką ją masz. Wtedy trzeba łapać takie pomarańczowe latające kule, podobne do anomalii. Tylko że te poprawiające uciekają przed Tobą. A kiedy mamy problem z zapisami, to znika nam taki wykaz czegoś tam na ekranie. Wtedy szybko trzeba wrócić do zapisu z tym wykazem. Jedno i drugie jest opisane w temacie, tak że już masz dane odpowiedzi.

Dwa pierwsze zrzuty ekranu pokazują "anomalie ratowniczą" i zielony znaczek karmy na ( prawy górny róg zdjęcia )

A tu zrzuty ekranu z sygnalizacją uszkodzonych zapisów.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema dzięki za info, musze poszukać jak znaleźć tego kameleona i zapisy jakoś zniosę, ale muszę wam napisać że znalazłem 3 sposób na żelazną kurtynę =D nie wiem czy przypadek czy zamierzone ale idzie tak, bierzecie zaporożca i przeskakujecie nasyp tam na prawo co jest płot rozwalony, u mnie normalnie działa trzeba tylko mieć parę apteczek i bandaży =D

ss_predator_08-05-19_19-23-14_(l01_escape).jpg

Edytowane przez mietek1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mietek1986  Przecież na filmiku masz pokazane, gdzie on jest. Możesz filmik zobaczyć od początku, a nie tylko finał szukania. Jeśli na kordonie brałeś zadanie na części do naprawy uszkodzonej broni, to znalezienie tych części i Kameleona można zrobić za jednym podejściem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mietek1986  Czy zapis jest dobry, czy wysypany, możesz łatwo sprawdzić po jego uruchomieniu. Powinien być widoczny zegar i HUD. Zobacz na zapisach sprzed Doliny, czy to masz. Nie było przypadku, aby poszły wszystkie zapisy. Musiałeś nie zwrócić uwagi wcześniej, że mod sygnalizuje problem.

A naprawić można tylko wczytując zapis z "przeszłości" z prawidłowym HUDem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.