Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Nostalgov Bo aby się pojawili, trzeba wcześniej zrobić całą linię Worpała. Znaleźć jego notatkę, potem porozmawiać z tym NPCem współpracującym, oskarży go o kradzież, potemnastępną w namiocie. Wszystkiego nie pamiętam. Jeśli ich nie masz, to widocznie tego zadania nie zrobiłeś.

A przy okazji. Dziennikarkę uratowałeś? Sowy pokazywały Ci drogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam nieco osobliwy problem. Gram sobie z większymi i mniejszymi problemami - ale ogólnie bardzo pozytywnie. No i jestem sobie na Jantarze, biorę zadanie od wojskowego na zabicie "obcego" i fajnie - trafiam, lecę do schowka i po ciało i zonk  :eek:.  Nie mogę przenieść ciała ! Shift+F nie działa.

Z ciekawości sprawdzam na innych zapisach i d...a. Nie działa.  Wrzuciłem sobie jakiegoś save'a z forum i działa. 

Do może być ? Nawet grę ściągnąłem raz jeszcze i nic. Dalej to samo... Ma ktoś jakiś pomysł? Szkoda by mi było odpuścić ten Jantar a i tak nie wiem czy dalej nie będzie taka funkcjonalność potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kajm21 napisał:

@Sasq A czy próbowałeś targać trupa za rękę? Bo za korpus lubi nie zadziałać.

 I za rękę i za nogę. No nie działa. Generalnie nie mogę żadnego trupa złapać - ani mutanta ani stalkera. Tak jak pisałem - na zapisach od innych graczy działa, na moich nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@miki19941 temat wałkowany wiele razy ;) Musisz być szybki bo jak nie to "skryptowo" wyłapiesz i tak kulkę. Możesz uciekać np skacząc przez płot, przebiegająć po metalowych schodach "stróżówki".

A biec możesz nawet środkiem drogi albo prawą stroną lokacji koło siatki. Wybieraj.

Np:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miki19941 powyższe porady do zastosowania. Ale kolejny raz powtórzę. Nie stosuj zalecanego na filmikach wyrzucania przed aresztowaniem sprzętu i po ucieczce z baraku biegania i zbierania go. Nie zdążysz wtedy w skryptowym czasie dobiec do odpowiedniego miejsca. A skryptowo, to ucieczka powinna być przez płot w miejscu gdzie zawsze jest wychodek. Teraz tam go nie ma, a masz taki element wentylacji zamiast schodów. I na złamanie karku do zwalonego drzewa i koło płotu aż do kamieni. Jak masz w ustawieniach zapisy? Nie dawaj tych w bezpiecznym miejscu. Upierdliwe utrudnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Starika..  Powinien być na strychu tego domu wewnątrz ogrodzenia po prawej, jak idziemy od handlarza. Na nim jest schowek. Magnetofon leży naprzeciwko schowka. Patrz 0d 0:20, to krótka migawka.

https://www.youtube.com/watch?v=7CO0yCLBIk4

A przy okazji masz pokazane też szukanie akumulatorów.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. ktoś tam ukończył moda bez niego ale on znacząco ułatwia rozwiązywanie, niektórych zadań, można sobie pokombinować z mocami jakie daje artefakt i wpaść szybciej na wykonanie misji. Bez niego musisz zawsze działać tak jak questa wymyślił autor moda i w wielu miejscach możesz utknąć bo niektóre zadania są "pomysłowe" :)

Ja bym go radził ze sobą zabrać, a czy będziesz korzystał twoja wola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika..  To jest zadanie na wybór moralny. Takich zadań jest w modzie sporo. Pisałem już o tym wiele razy. A z drugiej strony, co to za stalker, który nie sprawdzi, co mu kazali przynieść. Tacy nie mają co w zonie szukać. tak samo jak Ci co mają problem z rozkopaniem grobu, choć przedmioty z niego nieboszczykowi już się nie przydadzą. Tak więc tak jak radzi @tom3kb , wkładaj paluchy do arta, a w dalszej grze będziesz wiele razy wspominał, że powziąłeś właściwą decyzję.

A użycie arta skutkuje tylko i wyłącznie krzykiem Skidana, bez innych przykrych następstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika..  Grę na Obrzeżach sfilmowali @Mnieciu i @MaklerR . Jeden grę za wojskowego, drugi za przemytnika. Który którą nie pamiętam. Zobacz je i będzie Ci łatwiej przechodzić lokację.

Bo coś mi się widzi, że czegoś nie zrobiłeś i dlatego śmigłowiec nie nadlatuje. Tam w samej remizie, trzeba zabrać pociski do rpg7 i chyba dopiero wtedy skrypt rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.