Skocz do zawartości

Jak klawiaturę kupić?


FairFight

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem klawiaturę w swoje ręce! Jak to opisać, jest wspaniała ;D Nacisk wymagany do aktywacji jest znacznie większy niż w mojej hybrydzie. Dobrze, że nie wybrałem modelu z MX Blue... Profil niektórych klawiszy jest inny od mojej starej, ale i tak pisze mi się znacznie lepiej. Kolorów podświetlenia jest mało, ale jak za cenę 399 było warto. Nieznacznie taniej, bo tylko 50 zł miałem Ozone Strike Battle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, daniu napisał:

Dostałem klawiaturę w swoje ręce! Jak to opisać, jest wspaniała ;D Nacisk wymagany do aktywacji jest znacznie większy niż w mojej hybrydzie. Dobrze, że nie wybrałem modelu z MX Blue... Profil niektórych klawiszy jest inny od mojej starej, ale i tak pisze mi się znacznie lepiej. Kolorów podświetlenia jest mało, ale jak za cenę 399 było warto. Nieznacznie taniej, bo tylko 50 zł miałem Ozone Strike Battle...

No to stary teraz jesteś na wyższym poziomie gry z takim sprzętem :P Ja za miesiąc coś kupię, może właśnie DeathStalkera, o ile nie wypadnie mi żaden nieoczekiwany wydatek.

Edytowane przez FairFight
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat jest o klawiaturze, ale piszę o myszce Dream Machines DM1 Pro S Matte, którą nabyłem z klawiaturą...

Mianowicie dziś musiałem ją zwrócić, posiadała tzw. "sticky left".

Ogólnie z czego nie byłem zadowolony (pomijając wyżej wymieniony problem)...

 

Myszka według producenta jest dla chwytu typu "Palm", niestety jest dość niska, przez co musiałem chwytać "clawem" (mimo, że nie mam ogromnych dłoni)...

Zbyt śliska.

Zbyt nisko osadzony scroll.

 

A co na plus.

Precyzja, fenomenalnie się "prowadzi" i sprawuje w grach.

 

Jak widać po minusach - nie polecam.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@FairFight znalazłem coś takiego. http://gry.interia.pl/sprzet/news-tracer-gamezone-radiant-test-klawiatury,nId,2426370

Nie jestem jakimś znawcą. Dla mnie klawiatura ma być przede wszystkim trwała i mieć w miarę wygodny układ klawiszy. Osobiście używam "poniemieckiej"  klawy za 10 pln.  

s-l1600.thumb.jpg.9cd372f96b9c44c9c8e6b86e7d02383c.jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Chlebczarow napisał:

@FairFight znalazłem coś takiego. http://gry.interia.pl/sprzet/news-tracer-gamezone-radiant-test-klawiatury,nId,2426370

Nie jestem jakimś znawcą. Dla mnie klawiatura ma być przede wszystkim trwała i mieć w miarę wygodny układ klawiszy. Osobiście używam "poniemieckiej"  klawy za 10 pln.  

s-l1600.thumb.jpg.9cd372f96b9c44c9c8e6b86e7d02383c.jpg

Dzięki za info. Mam już jedną podobną, tyle że czarną, el to wciąż nie ten profil klawiszy. Za wysoki. Ponadto chyba nie ma podświetlania RGB.

Natomiast muszę się przyznać, że chyba jednak zdecyduje się na gamingową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.