Skocz do zawartości

Pokaż pulpit swojego komputera


Rekomendowane odpowiedzi

@ZapomnialemLoginu Rozumiem. Ja dziś zainstalowałem https://winclub.pl/topic/11791-win-10-pro-1703-extreme-pw2-x64-2k17/

ze skryptem https://winclub.pl/topic/2449-windows-vista78110-skrypt-removespy-aio-hosts-szpiedzy-i-telemetria-won-optymalizacja-windows/

w wersji Pro i komputer działa fenomenalnie! Oczywiście posiadam oryginalny klucz Windowsa 10 Pro 64Bit.

Polecam każdemu, komputer dostanie drugie życie, jeszcze nigdy nie miałem tak szybkiego systemu...

Edit. Poprawiłem link.

Edit2. Jedyny minus jest taki, że po zaaplikowaniu skryptu nie można uzyskać dostępu do kompozycji...

Edit3. Załączam obraz.

Bez tytułu.png

Edytowane przez daniu
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kondotier napisał:

 

Wyżej wstawiłem aktualny wygląd ekranu monitora. Ale mam i "zapasowe" tła, które sobie od czasu do czasu wstawiam.

 

Ja wcześniej też miałem kilka tapet które zmieniały się co kilka godzin(dziwne że mało kto używa opcji slajdów w systemie). Przy odpowiedniej edycji można ciekawe efekty otrzymać(np z biegiem czasu styl mienia się na wieczorny z przewagą pomarańczowego/czerwonego)

Raz też miałem feed na żywo z ISS przez wtyczkę VLC(http://www.ustream.tv/channel/live-iss-stream/pop-out) ale nasa coraz częściej resuje kamery i często jest tylko niebieski ekran :/ 

Edytowane przez Paranoia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

image.thumb.png.b6ded155033cc6d9075f0fe419029518.png

Ech , mój minimalizm po przejściu na win10 :D

 

Spoiler
Dnia 21.07.2017 o 20:20, daniu napisał:

Edit2. Jedyny minus jest taki, że po zaaplikowaniu skryptu nie można uzyskać dostępu do kompozycji...

Sorry za Odkop , ale kompozycje win 10 zmieniały tylko dźwięk [jak posiadały] i tapetę{licząc z kolorem okna}.image.thumb.png.f88614b706009e46a6741e53511b43fa.png

beż opcji "kompozycji" w opcjach, też można ogarnąć to samo {odpowiednio skonfigurować Systemową kompozycję}                                                                                                                                               youtube.com/watch?v=jU7QVtW23o0                                                                                                                                           {tak też wywalałem zbędne opcje z win10 i szpiegowanie} :D

 

   

Edytowane przez antrix
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.