Skocz do zawartości

Może się czepiam...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam STALKERSKĄ brać:)
Ostatnio strona Naszego forum została zaktualizowana i wszystko niby byłoby ok ale...
Czy My musimy się upodabniać do FB?
Nie odpowiada mi w sumie jeden szczegół te serduszka przy dodawaniu ocen i informacje, że ktoś zareagował...
Na forum gdzie prawie wszystkie tematy dotyczą modów w których rozgrywka polega na zabijaniu i leje się 
krew ni z tego ni z owego serduszka??
Wiem, że mam upierdliwą naturę ale chciałbym wiedzieć co sądzą o tym inni userzy?  
 

  • Super 4
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem, pomysł nie jest zły. Powiedzmy sobie szczerze, czy każdy mój punkt reputacji wynika z czegoś twórczego, odkrywczego, czy dla kogoś pomocnego? Ano nie. A to serduszko (osobiście uważam, że powinno być coś innego) jest jakimś wyrazem uznania, dla tego co napisałem, zamieściłem itd. i nie wpływa na żadne statystyki. Taka jest moja subiektywna opinia.

Tak mi teraz strzeliło do głowy, że zamiast serduszka mógłby być nabój do kałacha. ;)

Edytowane przez Chlebczarow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że w szablonie forum jest coś takiego, to po aktualizacji z automatu się pojawia?

Znowu, kurwa, komuś przeszkadzają znaczki. Jak dla mnie może być nawet tęczowa swastyka, goły Putin albo słodki kotek. Nie podoba się? Nie używaj. Podoba się? Używaj. "Lajki" chyba nie mają żadnego zastosowania oprócz tego, że możesz podejrzeć sobie kto polubił, kto dał "w górę", a kto "w dół".

Mało tego - nie widziałem jeszcze, a już trochę czasu od aktualizacji minęło, żeby ktoś dawał "lajki". To ja dam, wszystkim. Może podziała na Was jak woda święcona na złego, a jeśli nie, to chyba nie ma co bić piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejm shorty, tylko uważaj, aby monitora nie zapryskać. Jak w tym żarcie.

Pytają wczasowicze bacę, czy jak rano wychodzi się odlać pod ich oknem, musi fajfusa kłaść na dyszlu wozu. On im na to.

Jak byłem młody, to wkładałem pod dyszel, aby sobie oczy nie zapryskać, a teraz na starość muszę kłaść na dyszlu, aby sobie do kierpców nie naszczać.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sierioża napisał:

....Znowu, kurwa, komuś przeszkadzają znaczki. Jak dla mnie może być nawet tęczowa swastyka, goły Putin albo słodki kotek. Nie podoba się? Nie używaj. Podoba się? Używaj. "Lajki" chyba nie mają żadnego zastosowania oprócz tego, że możesz podejrzeć sobie kto polubił, kto dał "w górę", a kto "w dół".....

Nie potrzebna była ta k... żeby wyrazić swoje zdanie na założony przeze mnie  temat.....
Zabrzmiałeś tak: Nie podoba się to spi..... 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik Jak Cię lubię, to naprawdę dokładnie to miałem na myśli. Bo co z tego, że jest serduszko i "lajk" - przecież nikt nie jest zobligowany do korzystania z tego. "Polajkowałem" wszystkie Wasze posty wcześniejsze i jakoś żyjecie :)

Na forum znalazłoby się sporo innych spraw do ogarnięcia, niż takie bicie piany.

@blablabla tym bardziej cieszy mnie, że się, kurwa, liczycie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sierioża napisał:

A to nie jest tak, że w szablonie forum jest coś takiego, to po aktualizacji z automatu się pojawia?

Niestety dokładnie tak jest. Absolutnie nie podoba mi się to i jak rozmawiałem z Allenem jest podobnego zdania. Nie wykonywanie aktualizacji absolutnie nie wchodzi w grę ze względu na kwestie bezpieczeństwa. Nie ma aktualnie możliwość wyłączenie tego ale postaramy się to jakoś dostosować do naszych warunków. Jednak zarówno z literkami jak i tym czekamy na stabilizację wersji żeby nie poprawiać tego bez przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsza porcja czepiania...
Do tego, że jestem wylogowywany po każdym wyjściu z czytanego tematu do strony głównej forum już się przyzwyczaiłem bo tak jest od dawna ktoś to już zgłaszał ale niewiele w tym temacie się zmieniło ale od paru dni strony i podstrony forum wczytują się bardzo wolno. Załączone zdjęcia otwierają się skokami po fragmencie. Załączniki pobierają się z prędkością kb/s.
Czy ma to związek z aktualizacją i czy trzeba uzbroić się w cierpliwość czy da się coś z tym zrobić.
@Sierioża Twój ruch :)     

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Firefoxa, a skokowe z opóźnieniem pojawianie się treści postów, screnów też czasami zaliczam. Po przejściu od razu z posta na stronę główną, gdy od razu chcę zejść niżej, cała skórka mi się przesuwa w górę pokazując tło, aby za sekundę zsunąć się w dół i pokazać jak daleko się przesunąłem. Ostatnia aktualizacja sporo namieszała. A mam też odczucie, jakby łączenie z forum już po zalogowaniu odbywało się z jakimś opóźnieniem. Jest takie mułowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksperymentowałem z różnymi przeglądarkami, dopóki nie trafiłem na Slimjeta bazującego na Chromium. Polecam jako alternatywę dla popularnych "kombajnów". Plusy to: szybkość ,lekkość wczytywania stron, stabilność, obsługa rozszerzeń chrome. Minusów nie zauważyłem. Jeżeli chodzi o problemy z Firefoxem, To znalazłem coś takiego (od trzeciego posta): https://mozillapl.org/forum/viewtopic.php?f=15&t=49192&sid=8d9d74f23273f3ddeb5fc34dc5d71610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.