Jump to content

Ile razy przeszedłeś Cień Czarnobyla?

[[Template core/global/global/poll is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Mnie udało się skończyć stalka dwa razy

Pierwszy raz: Zaraz po wydaniu gry.

Drugi: Stosunkowo niedawno. Przy czym tym razem, miast na vanilii, pofatygowałem się i ukończyłem stalka na modzie ABC Inferno (bardzo doby mod; polecam :> )

Sam na początku próbowałem z Oblivion Lost, ale mi się sypał :<

• 5 weeks later...

Ja przeszedłem 2 razy. Od razu po wydaniu zakupiłem gre i nową grafe (7900GTX). Tak się podjarałem, że przeczesałem chyba każdy zakątek mapy (wraz z różnymi przejściami poza mape) i oczywiście sprawdziłem wszystkie zakończenia. Po raz drugi przeszedłem SHOC, tym razem z Oblivion lost mod i nową grafą (8600GTS OC), po tym jak w ręce wpadł mi CS beta, +- pół roku temu. Stwierdziłem, że skoro jest już beta to trzeba sobie przypomnieć SHOC... Coś czuje, że znowu zagram w SHOC ale na poziomie master, wcześniej grałem na stalker.

• 1 month later...
  • 1 month later...

Ja przeszedlem gre 2 razy bo nie chcialo mi sie wiecej a tak wykonuje misje pobolczne;]

Proponuję zainstalować, któryś z modów. Na przykład Oblivion Lost, lub Priboi Story, zapewniam, dużo radości z nowych zadań i nowych lokacji, będziesz miał w te wolne dni.

Sprawdź tematy modów , tam koledzy podali szczegółowo, jak ściągnąć i zainstalować mody.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity