Skocz do zawartości

Paranoia


paranoiia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma żadnych "nas". Albo jesteśmy "my", albo nic.

Wydaje mi się, że wyraziłem się trzykrotnie co najmniej wystarczająco jasno. Jeśli nie, to zmarnowałem czas tym, którym chciało się czytać, przepraszam. A teraz wrócę już do swoich zajęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sierioża - przyjąłem do wiadomości Twój pogląd na tę sprawę. Ale nie muszę się z nim zgadzać. Dałem Biblijny przykład uniżoności, do którego nie mam najmniejszego zamiaru się stosować. Na takie coś, choćby nieświadomie liczą tacy, jak ten który konflikt wywołał. Ale w Biblii jest też inna zachęta "Oko za oko, ząb za ząb".

Dopóki będę aktywny na forum, nie będę patrzył przez palce nawet wtedy, jak będzie obrażany i poniżany ktoś inny, nie potrafiący się sam obronić.

A "policją, prokuratorem i sędzią jednocześnie" jest administracja forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A ja bardzo bym prosił, żeby ten temat już zostawić. W moim odczuciu tworzy on na forum jakąś kretyńską linię frontu, gdzie już nie wiadomo o co się walczy. Nikomu ani niczemu to nie służy. Sam też w jakiś sposób przyłożyłem do tego rękę swoimi wygłupami. Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam. Więcej już w tej kwestii głosu zabierać nie będę.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.