Skocz do zawartości

Słuchawki


LordDino

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Podepnę się pod ten temat, by wszystko było w kupie:) Otóż przez te wszystkie lata używałem różnych słuchawek. Groszem nie śmierdzę, więc zawsze były to tanie słuchawki jakichś nieznanych marek. Słuchawki te dosyć szybko się psuły, więc kupowałem następne. Tak trafiłem na słuchawki PHILIPS SBC HP195. Używałem ich długie lata, jak się popsuły, to kupowałem takie same. Ostatnie kupiłem za 15 zł (używane, bo już nie robią tego modelu). 

Dzisiaj kupiłem nowe słuchawki. Długo się zastanawiałem, czytałem recenzje, oglądałem filmiki i wybrałem słuchawki SUPERLUX HD681 tu - https://www.x-kom.pl/p/209810-sluchawki-przewodowe-superlux-hd681-black-red.html

No, to już inna liga w całkiem przyzwoitej cenie. Dźwięki w modzie OGSE 0693 Final 2.0 nabrały rumieńców, aż chce się grać:). Zaskoczyła mnie też szybkość realizacji zamówienia w x-kom. Zamówiłem wczoraj wieczorem, a dzisiaj w południe przyszedł sms, że można odebrać w salonie.

Słuchawki, które mogę z czystym sumieniem polecić -

PHILIPS SBC HP195

PHILIPS SHP 1900

Philips SHP 2500

Tracer Dragon (Blue, Red)

SUPERLUX HD681

Są to oczywiście słuchawki z niższej półki. Ceny żadnych nie przekraczają 100 zł. (50 - 90). Zapewniają jednak bardzo przyzwoity dźwięk, czasem dużo lepszy (SUPERLUX HD681) niż dużo droższe słuchawki.

W większości płyt głównych dostępnych na rynku montowane są zintegrowane układy dźwiękowe Realtek z serii High Definition. Dla większości graczy to wystarczy. Trzeba jednak je ustawić. Bez tego, można zapomnieć o dobrym dźwięku. Ja mam ustawione tak (dla słuchawek) -

Realtek.thumb.jpg.0448d6cb03aa480643552f245d22fbb7.jpg5aa17c42f3fa0_RealtekRock.thumb.jpg.580c43b5df5cfc16d03c06d3555fba76.jpg

Bardziej wymagający modą zakupić kartę dźwiękową. Nigdy takiej nie używałem, więc nie będę się wypowiadał.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.