Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

23117107.jpg

Tytuł oryginalny: Новый Сюжет 5
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004
Data premiery: 05.11.2008 r.
Autor: Dan
Autor spolszczenia: @trurl3
Śr. długość rozgrywki: (ok. 10 godzin)
 

Linki do spolszczenia oraz innych źródeł wygasły. Użytkowników, którzy są w ich posiadaniu, prosimy o kontakt z administracją


OPIS:

Spoiler

Nowa Fabuła 5 to jeden z pierwszych fabularnych modów, jakie się ukazały na platformie Cienia Czarnobyla oraz protoplasta kultowych już Tajnych Ścieżek 2

Akcja moda rozgrywa się ok. pół roku przed znanymi wydarzeniami z trylogii i opowiada historię stalkera, który został wcielony do Monolitu. Musi za wszelką cenę strzec tajemniczego kryształu i pieczołowicie wypełniać powierzone mu zadania przez współtowarzyszy z fanatycznego ugrupowania. Czy w końcu uda mu się oswobodzić porzucając ideały Monolitu? Jedno jest pewne - czeka go długa podróż po Strefie Wykluczenia, a także wiele przygód...


Cechy moda:

  • Nowa i najprawdopodobniej pierwsza fabuła, która pozwoli nam się wcielić w członka Monolitu. 
  • Zadania poboczne. 
  • Przywrócono niektóre wycięte mutanty. 
  • Nowy HUD.
  • Nowe przedmioty.

SCREENY:

Spoiler

 

INSTALACJA:

Spoiler

Kolejność instalacji: 

  • S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla 1.0004
  • Pobrane, a następnie rozpakowane archiwum z modem oraz spolszczeniem należy umieścić w głównym katalogu gry ze zgodą na zamianę plików. 
  • Należy dokonać drobnych zmian w pliku fsgame.ltx:

$game_data$ = false| true| $fs_root$|
Zmieniamy na:
$game_data$ = true| true| $fs_root$

LINKI DO POBRANIA: 

Spoiler

Mod wraz ze spolszczeniem:

  • Nasz serwer - [KLIK]

Źródło: AMK forum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest gorszy od narodnaya soljanka, nie jest tak bardzo rozbudowany, w ogóle nie ma co porównywać pod tym względem..stabilny ? nie wiem doszedłem ledwo do Prypeci i dalej nie mogłem grać bo ciągle ginąłem z braku amunicji...ale mogę powiedzieć że w soljance miałem tylko jeden wylot do pulpitu w czasie emisji. A czy spolszczenie będzie..to się okaże. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • Agrael zmienił(a) tytuł na НОВЫЙ СЮЖЕТ 5 -Zew Monolitu
  • Agrael zmienił(a) tytuł na Nowa Fabuła 5
  • Agrael podpiął/eła i promował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.