Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pzrestrzenna  Anomalia skończona. Szybko   - jak na moje możliwości ( dwa tygodnie) :033:  - "przetuptałem" lokacje. Sympatyczny mod - szkoda że nie ma dalszej części -narracja  v4.1 - wg mnie-  urywa się ciut zbyt szybko  .

 A jako że mam nadal troche wolnego czasu - zagram sobie w Złota Kulę:020:.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No więc mod bardzo mi przypadł do gustu daje mu 9.5/10 a tej połówki żałuje tylko ze względu ze pragnę kontynuować ta historie i ze tak szybko się kończy a wciąga jak szalona :P | Ukończyłem poprzednia wersje także ale miałem tam inne zakończenie niż teraz a było całkiem smutne :/

Spoiler

ss_pedo_09-20-18_04-12-07_(black_valley).thumb.jpg.b86248513d97caa805a0f14a868eee09.jpgss_pedo_09-20-18_04-16-48_(black_valley).thumb.jpg.f6d07e2ed5fa7abd68b04043d13ab61d.jpg

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mod ukończony i bardzo stabilny "zero wylotów". Bardzo mi się podobała fabuła (szkoda że krótki modzik), im dalej w las tym się chce więcej i więcej. Z naszego GG  w sumie spoko gość. 

Bardzo spodobała mi się nowa lokacja (Zastawa) może trochę za dużo wysypiska na około, ale coś nowego w stalkerze to się chwali. 

LabX + podziemia bardzo klimatyczne. Podziękowania Dla @gawron za świetne tłumaczenie :thankyouyellow:.

Jeśli się ktoś zastanawia czy zagrać to BARDZO POLECAM :brandy:

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie mam crashy. Gra się nie odpala(przy próbie uruchomienia gry) , mam tylko monit że xrEngine.exe nie jest właściwa aplikacją sytemu Win32.

Trochę się pobawiłem i gdy usunę całą zawartość folderu bin(tego z dostarczonym modem) a wrzuca na to miejsce stare pliki folderu bin, gra się odpala(są błędy graficzne ale na razie nic poważnego).

Czyli jednak coś jest nowego dodane w folderze bin "64bit only" co nie pozwala na odpalenie moda na 32bit systemie. Spróbuje pograć ile się da, najwyżej faktycznie zainstaluje starszą wersję moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry/wieczór otóż mam problem z pobraniem moda "przestrzenna anomalia" do stalker COP otóż po wybraniu plików do pobrania wyskaują wiadomości o nie aktualnym stanie czy coś w ten deseń nic się nie da zrobić ze spolszczeniem tak samo nwm czym to spowodowane.Może ma ktoś już na pc i się podzieli np z mega bo ja już nie mam pomysła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Issei napisał:

Dzień dobry/wieczór otóż mam problem z pobraniem moda "przestrzenna anomalia"

Nie napisałeś, o którą wersję chodzi to raz. sprawdziłem linki z update 4 i update 4.1 i w obu tematach są działające linki, to dwa.

Nie ma linków do najstarszej wersji no ale kto by w to teraz grał. Jak coś to albo 4, albo 4.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Issei

Ehhhh, no przecież w instalacji masz wszystko napisana, pobierasz moda, fix 4 i polonizację. Przecież nawet w tych linkach masz napisany, ze potrzebujesz tylko fix 4.

Mod https://drive.google.com/file/d/0Bx5aZS-SiSLgYzdNb2Z6YVgtcFU/view

Fix 4 https://drive.google.com/file/d/12sd8XQMX-rKMRoxvyxpJbt2k5nzWmE8U/view

Polonizacja https://zone.stalkerteam.pl/file/288

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : pm->m_animations.size()
[error]Function      : player_hud_motion_container::load
[error]File          : player_hud.cpp
[error]Line          : 92
[error]Description   : motion not found [walter99_holster]
 

stack trace:

0023:007F75B1 xrCore.dll, xrDebug::fail()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.